مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
استارتاپ و کارآفرینی آمریکا آلمان کانادا ژاپن انگلستان

فهرست محتوای مقاله

استارتاپ یکی از محبوب‌ترین روش های مهاجرت در سراسر دنیاست. کشورهای پیشرفته دنیا اهمیت زیادی برای برنامه استارتاپ دارند و از مهاجرین با ایده نو استقبال می‌کنند.

استارتاپ ( استارت آپ ) چیست ؟

شما برای مهاجرت از طریق استارتاپ نیاز به یک ایده نو کسب و کار دارید که بیزنس پلن مشخصی داشته باشد و یک شرکت سرمایه گذار در آن کشوری که قصد مهاجرت دارید از شما حمایت کند. البته شما می‌توانید با سرمایه شخصی پروژه خود را در کشوری که قصد مهاجرت دارید پیش ببرید و ویزای کارآفرینی دریافت کنید به شرطی که ایده و بیزنس پلن شما مورد تایید کشور مقصد باشد.

شرایط استارتاپ کشورها

هر کشور با توجه به قوانین مدارکی را از شما می‌خواهد و شما باید شرایط الزامی مهاجرت از طریق استارتاپ آن کشور را داشته باشید، همچنین یکسری شرایط و مدارک هست که الزامی نیست اما در صورت وجود شانس شما را برای پذیرش بیشتر می‌کند. به طور مثال برای کشور کانادا تمکن مالی برای 1 سال زندگی در کانادا ، زبان انگلیسی یا فرانسوی سطح 5، نامه تمایل نامه یکی از شرکت‌های سرمایه گذاری آنجل، ریسک‌پذیر یا انکوباتور از جمله شرایط الزامی است و داشتن مدرک تحصیلی مرتبط، سابقه کاری مرتبط و … از جمله شرایطی است که می‌تواند شانس شما را بیشتر کند اما الزامی نیست.

بهترین کشورها برای استارتاپ

در این مقاله قصد داریم چنتا از بهترین کشورها برای استارتاپ را معرفی کنیم این گزینش بر اساس وضعیت کشورها در  موارد زیر می‌باشد.

  • ارتباط این کشور با سایر نقاط جهان
  • سطح تحصیلات جمعیت
  • کشور کارآفرین و نوآور باشد
  • دسترسی آسان به سرمایه
  • نیروی کار ماهر
  • تخصص فن آوری
  • شیوه های تجاری شفاف
  • زیرساخت خوب
  • چارچوب قانونی
  • توسعه یافته بودن

5 کشور برتر دنیا برای استارتاپ و کارآفرینان

5 کشور برتر دنیا برای مهاجرین با پروژه‌های استارتاپ و کارآفرینان سراسر دنیا به شرح زیر است.

کارآفرینی و استارتاپ ژاپن

کارآفرینی و استارتاپ ژاپن

در ژاپن اکنون یک سیستم اقتصادی واقعی وجود دارد و استارت آپ ها با یکدیگر تجارت می کنند. سازمان‌های دولتی مانند وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت (METI)، J-Startup، و مرکز تأسیس کسب‌وکار تک مرحله‌ای توکیو (TOSBEC) نیز در تلاش هستند تا با حمایت مالی و تجاری از استارت‌آپ‌ها ژاپن و ارتباطات با سرمایه گذاران ، نوآوری را در سراسر کشور ارتقا دهند.

استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌ گذاران ریسک‌پذیر، و دانشگاه‌ها، و همچنین شرکت‌های بزرگ، بانک‌ها و سایر سرمایه‌گذاران، پول بیشتری را صرف محرک‌های اقتصادی جدید در ژاپن می‌کنند. سیستم های استارتاپی ژاپن در این تغییر اهمیت زیادی پیدا می کنند. دولت های مرکزی و شهری ژاپن یک استراتژی منطقه ای برای تقویت سیستم های استارت آپی طراحی کرده اند و با شروع از توکیو، ناگویا، فوکوئوکا، و منطقه کانسای با مرکزیت اوزاکا، بازیگران بخش دولتی و خصوصی برای کمک به شرکت‌های جدید برای رشد و ارتباط، همکاری می‌کنند.

 

کارآفرینی و استارتاپ آلمان

کارآفرینی و استارتاپ آلمان

آلمان در سال های اخیر در استارت آپ شکوفایی ایجاد کرده است. بخش‌های تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات با کمک قانون دستور کار دیجیتال 2020 دولت، شروع به ایفای نقش بسیار بزرگ‌تری کرده‌اند. کسب و کارهای نوآورانه نرم افزاری، طراحان وب و بازاریابان شهر برلین را خانه خود کردند. و اقتصاد با فناوری پیشرفته مونیخ از هوش مصنوعی و تکنیک‌های نوآورانه تولید استقبال می‌کند، در حالی که فرانکفورت تعداد زیادی از کارآفرینان مالی را به خود جذب می‌کند.

رشد تجارت آنلاین نوع جدیدی از کارآفرینان را به وجود آورده است. صاحبان این شرکت‌ها که بسیار ماهر هستند، زیر 40 سال سن دارند و دفتر مرکزی آنها در بزرگترین شهرهای آلمان است، توسعه کسب و کار را هدایت می کنند و به اولویت اصلی حمایت دولت تبدیل شده اند. مقررات استخدامی برای اجازه دادن به کار انعطاف پذیر تغییر یافته است، و یارانه هایی برای کارآفرینان جوان ارائه می‌شود. علاوه بر این، بنیادهای آلمان شروع به حمایت از تحقیقات برای پروژه‌های موفقیت‌آمیز کرده‌اند و سرمایه‌گذاری خطرپذیر بی‌سابقه در حال رشد است.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  10 شهر برتر کانادا برای اشتغال در حوزه فناوری

 

کارآفرینی و استارتاپ آمریکا

کارآفرینی و استارتاپ آمریکا

از قدیم به کارآفرینان برای ایجاد نوآوری، ایجاد شغل و پیشرفت اقتصادی در ایالات متحده اعتبار داده می شود. برای چندین دهه، سیلیکون ولی بر اکوسیستم استارتاپی ایالات متحده تسلط داشته است. با این حال، چندین شهر مانند آستین، میامی، سانفرانسیسکو و لس آنجلس، اکنون سیستم های استارتاپی خود را دارند.

وقتی صحبت از کارآفرینی در آمریکا به میان می آید، وزارت بازرگانی این کشور هم اکنون در خط مقدم تعدادی از ابتکارات جدید با هدف تضمین موقعیت آمریکا قرار دارد. وزارت بازرگانی، برنامه سفیران ریاست جمهوری برای کارآفرینی جهانی را رهبری می کند. هدف این برنامه گردآوری کارآفرینان برتر آمریکا برای استفاده از تجربه ها و دانش آنها برای راهنمایی و الهام بخشیدن به جوانان و استارت آپ ها در سراسر ایالات متحده است. وزارت بازرگانی همچنین در اجلاس جهانی کارآفرینی سالانه شرکت می کند، جایی که نوآوران گرد هم می آیند و بهترین شیوه ها را به اشتراک می گذارند، از همتایان خود یاد می گیرند و با کارآفرینان موفق و مشتاق ملاقات می کنند.

 

کارآفرینی و استارتاپ در انگلستان

کارآفرینی و استارتاپ انگلستان

شرکت‌های کوچک در بریتانیا 98 درصد از کسب‌وکارهای بخش خصوصی در بریتانیا را تشکیل می‌دهند که آنها را برای اقتصاد بسیار مهم هستند. این تا حد زیادی به لطف کارآفرینی مدیران شرکت‌های بریتانیایی و بنیان‌گذاران استارت‌آپ انگلیس است که طیف متنوعی از ایده‌های خلاقانه و شرکت‌های کوچک و متوسط را ارائه می‌کنند که بخش خصوصی را پیش می‌برد.

ارائه منابع مالی جایگزین به کارآفرینان، مانند EIS و وجوه بدهی تضمین شده، نه تنها به گسترش بخش   SME  انگلستان کمک می کند، بلکه پتانسیل رشد و بازدهی عظیمی را برای سرمایه گذارانی که تصمیم به حمایت از شرکت های نوآور و فعال فراهم می کند. شرکت های کوچک و متوسط حدود 16 میلیون نفر را در بریتانیا استخدام می کنند که این تعداد با سرعتی سه برابر سریعتر از شرکت های بزرگ گسترش می یابد. در آینده اقتصادی پس از اتحادیه اروپا که به شدت به سرمایه گذاری داخلی و ایجاد شغل متکی است، در واقع حفظ توسعه استارتاپ برای بریتانیا حیاتی خواهد بود.

 

کارآفرینی و استارتاپ در کانادا

کارآفرینی و استارتاپ کانادا

بسیاری از جوامع و سازمان های غیرانتفاعی در کانادا رشد سیستم استارتاپی این کشور را گسترش می‌دهند. آنها از طریق برنامه های خود به کارآفرینان کمک می کنند و اگر تازه وارد عرصه استارت آپ کانادا شده اید، شرکت‌ها انکوباتور ممکن است به شما کمک کنند.

دولت کانادا همیشه با کمک های مالی به استارت آپ ها کمک کرده است. با ارائه مزایای مالیاتی، اعتبارات و بازپرداخت به استارتاپ ها پاداش می دهد. وام‌ها و کمک‌های بلاعوض تنها تعدادی از جایگزین‌های تامین مالی هستند که در دسترس کارآفرینان قرار دارند. دولت کانادا نیز از طریق برنامه ابتکاری شرکت‌های سرمایه‌گذار خطرپذیر به کسب و کارها کمک می کند. کانادا سیاست های مهاجرتی دارد که کارآفرینان را تشویق می کند به این کشور بیایند و کسب و کار خود را ایجاد کنند و یکی از این مشوق ها اعطای ویزای استارت آپ کانادا است.

مقالات پربازدید اخیر
سندرم ایمپاستر و مشکلات مهاجرت
سندرم ایمپاستر و مشکلات مهاجرت
4 فروردین 1401

سندرم ایمپاستر ویژه افراد موفق است. بسیاری از افراد توانمند و تیزهوش علی‌رغم قابلیت‌ها و موفقیت‌های روز افزون هیچ احساس مثبت درونی به توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود ندارند بلکه معتقدند دیگران را به...

نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا
نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا
11 اسفند 1400

امروزه با تعطیل شدن سفارت کانادا واقع در تهران، یکی از عمده مشکلاتی که ممکن است متقاضیان دریافت ویزا با آن مواجه شوند، نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا است. که در این صورت...

این ورک پرمیت ها نیاز به LMIA در کانادا ندارند
این ورک پرمیت ها نیاز به LMIA در کانادا ندارند
28 فروردین 1401

در اینجا ورک پرمیت های معاف از ارزیابی تاثیر بازار کار LMIA برای استخدام نیروی کار خارجی در کانادا را بیان می کنیم.طبق مشاغل مورد نیاز کانادا، کارفرمایان کانادایی می توانند نیروی کار...

معرفی دانشگاه رویال رودز کانادا
معرفی دانشگاه رویال رودز کانادا
3 اردیبهشت 1401

دانشگاه رویال رودز (Royal Roads University) در سال 1995 در شهر ویکتوریا مرکز ایالت بریتیش کلمبیا تاسیس شده است. دولت استان بریتیش کلمبیا پس از انحلال دانشکده نظامی سابق رویال رودز (RRMC) در...

همه آن چیزی که باید در مورد ویزای C11 کانادا
همه آن چیزی که باید در مورد ویزای C11 کانادا
24 فروردین 1401

از میان روش‌های مختلف برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت به این کشور از طریق کار با چندین روش مختلف و همچنین با وجود برنامه‌های استانی متنوع امکان پذیر است. از میان کلیه این...

همه چیز درمورد آزمون GPA
همه چیز درمورد آزمون GPA
27 اسفند 1400

وقتی می‌خواهید در یک دانشگاه پذیرش بشوید، GPA روش آسان برای ارزیابی شما در نظر گرفته می‌شود و یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که مورد توجه قرار می‌گیرد. شاید برایتان سوال پیش‌آمده که...

همه چیز در مورد برنامه کارآفرینی نوا اسکوشیا
همه چیز در مورد برنامه کارآفرینی نوا اسکوشیا
19 اسفند 1400

اگر میخواهید بدانید که برنامه کارآفرینی نوا اسکوشیا چیست و شامل چه جزئیات و به روزرسانی هایی در سال جدید میلادی می شود، با وب سایت در مسیر استارت آپ ویزا همراه شوید....

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…