مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
استارتاپ بلاکچین کانادا

فهرست محتوای مقاله

استارتاپ بلاکچین کانادا برای مهاجرت ایرانیان بسیار محبوب است. مفهوم بلاک چین یک روند نسبتاً جدید است و تا سال 2017 تنها 0.5 درصد از جمعیت جهان از این فناوری استفاده می‌کنند. شبکه ای که هر چیزی از تراکنش های مالی گرفته تا دارایی های فیزیکی را ضبط می کند و به عنوان پایه ای برای ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم عمل می کند.

علیرغم داشتن طرفداران جهانی کوچک، بازار جهانی فناوری بلاک چین به طور قابل توجهی در حال رشد بوده است، در سال 2017 ، 339.5 میلیون دلار آمریکا پیش بینی شد و تا سال 2023 انتظار می رود به 2.3 میلیارد دلار برسد. اخیراً، کانادا با ارائه روش‌های تراکنش قابل اعتماد، موجی در بازار فناوری بلاک چین ایجاد کرده است. ما فکر می‌کنیم مهم است که پردرآمدترین استارت‌آپ‌های بلاک‌چین کشور را که پلتفرم‌هایی برای خرید، تبدیل، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال، ارائه تراکنش‌های جهانی امن، سرمایه‌گذاری‌های بلاک چین، مدیریت دارایی‌های دیجیتال و یک پلتفرم آموزشی آموزشی بلاک چین ارائه می‌دهند، برجسته کنیم.

چرا استارتاپ بلاکچین در کانادا

واضح است که با این ایده‌های نوآورانه و اصیل استارت‌آپ بلاک چین، این بازار همچنان به رشد محبوبیت خود ادامه می‌دهد و به روش رایج‌تری برای اجرای تراکنش‌ها تبدیل می‌شود تیم ما هم همیشه از شنیدن در مورد استارت آپ های خلاق و مبتکر و به اشتراک گذاشتن آنها با همه شما هیجان زده می‌شود.حوزه بلاکچین یکی از بهترین استارتاپ ها برای مهاجرت شما به کانادا است شما با داشتن یک ایده بکر در ضمینه بلاکچین می‌توانید از طریق استارتاپ به کانادا مهاجرت کنید.

نمونه استارتاپ های بلاکچین در کانادا

در ادامه چندتا از موفق ترین استارتاپ های بلاکچین در کانادا را معرفی می‌کنیم تا شما بیشتر با استارتاپ های فعال بلاکچین در کانادا آشنا شوید.

CryptoKitties

یک بازی بلاک چین که به گفته این تیم: « بازی و سرگرمی باعث پذیرش جریان اصلی هر پلتفرم جدید می شود. CryptoKitties اولین میلیارد کاربر را از طریق بازی، وسایل کلکسیونی و تجارت قابل اعتماد وارد وب غیرمتمرکز خواهد کرد. ما وعده فناوری و فلسفه بلاک چین را از پذیرندگان اولیه به جریان اصلی پل خواهیم زد. در دو هفته اول، CryptoKitties به پرکاربردترین اپلیکیشن در بلاک چین اتریوم تبدیل شد و ده‌ها میلیون دلار از تراکنش‌های کیتی را پردازش کرد. CryptoKitties  توسط Axiom Zen، نویسندگان ERC-721، استاندارد توکن‌های غیرقابل تعویض در بلاک چین، ایجاد شده است.

Bitbuy

خرید، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال به گفته این تیم: «از آنجایی که بیت‌کوین و ارز دیجیتال به عنوان روش‌های پرداخت جایگزین مخرب در سراسر جهان به گسترش کسب‌وکارها ادامه می‌دهند، Bitbuy.ca در ارائه و دسترسی بیشتر بیت‌کوین و اتریوم برای کاربران جدید و موجود پیشرو خواهد بود. Bitbuy.ca به مشتریان امکان خرید، ارسال و دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال را می دهد. کانادایی ها به یک پلتفرم قابل اعتماد نیاز دارند که انواع ارزهای دیجیتال، امنیت، گزینه های تامین مالی مناسب و خدمات بی نظیر به مشتریان را ارائه دهد. در تمام این مناطق، Bitbuy.ca  ارائه می دهد.

Balance

Balance تبدیل پول به ارزهای دیجیتال به گفته این تیم: «موجودی امن ترین راه برای خرید ترکیبی از ارزهای دیجیتال است. برای یک بار هزینه راه اندازی ثابت، ما پول شما را به هر ترکیبی از مجموعه ارزهای دیجیتالی که به دقت تنظیم شده است، به هر نسبتی که بخواهید تبدیل می کنیم. لازم نیست نگران ایجاد کیف پول دیجیتال و کار با صرافی های تایید نشده باشید. پلتفرم اختصاصی ما همه اینها را برای شما از طریق چیزی که به آن Digital Assets Cache می گوییم مدیریت می کند. آیا نمی خواهید کاری با فرآیند فنی خسته کننده داشته باشید؟ با هزینه ماهانه کمی، ما همه چیز را برای شما انجام خواهیم داد. ما دارایی‌های دیجیتال را ایمن و دور از هکرها در سردخانه عمیق خود که دارای امنیت درجه نظامی است، نگاه خواهیم داشت. ما همچنین می‌توانیم آن را برای شما بازخرید کنیم و اگر به این نتیجه رسیدید که برای اینکه بخشی از انقلاب ارزهای دیجیتالی باشید خیلی پیر هستید، پول را به شما واریز کنیم.»

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  استارتاپ برنامه نویسی کانادا

Bidali

Bidali معاملات ایمن در مقیاس جهانی به گفته این تیم: «ما در حال ایجاد ابزارهایی برای تقویت یک سیستم مالی جهانی امن تر و فراگیرتر هستیم. در بیدالی ما بازرگانی را دوباره تصور می کنیم. با استفاده از بلاک چین و سایر فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده، به مردم این امکان را می‌دهیم تا در مقیاس جهانی به روشی بازتر، ایمن‌تر و کارآمد تر انجام دهند. بلاک چین و سایر فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده، هزینه تراکنش‌ها و ساده‌سازی فرآیند پرداخت را با ارائه یک لایه تسویه امن و مورد توافق جهانی کاهش می‌دهند. ما بر این باوریم که این فناوری است که تضمین می کند بانکداری و تجارت به یک حقوق بشر تبدیل می شود و به شما کنترل بیشتری بر امور مالی خود می دهد. ما در حال ساخت محصولاتی هستیم که به مردم اجازه می دهد از این فناوری استفاده کنند.”

Finhaven

بستر بانکداری سرمایه گذاری بلاک چین به گفته این تیم: “Finhaven یک پلت فرم انتشار مبتنی بر بلاک چین برای اوراق بهادار سهام و بدهی قابل برنامه ریزی است. این پلتفرم جذب سرمایه و انتشار اوراق بهادار قابل برنامه ریزی را آسان تر، کم هزینه تر و ایمن تر می کند. Finhaven کدگذاری اختصاصی را با اجرای قراردادهای هوشمند ترکیب می‌کند تا صدور و تجارت اوراق بهادار قابل برنامه‌ریزی را با رعایت قوانین مربوط به اوراق بهادار تسهیل کند. Finhaven در ونکوور، کانادا در سال 2017 تاسیس شد.

BlockGeeks

بستر یادگیری بلاک چین به گفته این تیم: “Blockgeeks یک پلت فرم یادگیری آنلاین پیشرو است که به هر کسی کمک می کند بلاک چین را بیاموزد. از زمان راه اندازی ما در سپتامبر 2016، ما در حال حاضر به بیش از یک میلیون بازدید کننده ماهانه افزایش یافته ایم و روزانه بیش از 100000 عضو داریم. ما در قلب تورنتو در یک دفتر مرکزی زیبا به مساحت 6 هزار متر مربع واقع شده‌ایم و یکی از بهترین تیم‌ها در این صنعت را داریم. Blockgeeks آموزش فناوری مقرون به صرفه را برای مردم در همه جا به ارمغان می آورد تا به آنها کمک کند به رویاهای خود برسند و جهان را تغییر دهند. Blockgeeks چیزی فراتر از یک استارت‌آپ آموزشی است، ما خانواده‌ای هستیم که به آینده‌ای روشن‌تر اعتقاد داریم. آینده ای که در آن فناوری بلاک چین به دنیا کمک می کند. ما روش یادگیری جهان را تغییر می دهیم و می خواهیم شما نیز بخشی از آن باشید. ماموریت ما در Blockgeeks این است که به بیش از 10000 توسعه دهنده در سال در بلاک چین آموزش دهیم تا اکوسیستم را تسریع کنند.

 

مقالات پربازدید اخیر
بررسی استارت آپ ویزای ۱۲ کشور
بررسی استارت آپ ویزای ۱۲ کشور
30 بهمن 1400

استارت آپ ویزا اصولا مراحل جذاب و بسیار سختی را دارد و یکی از مهمترین راه های دریافت اقامت دائم کشور مقصد است. این روش هم برای دولت سوداور است و هم برای...

ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا
5 بهمن 1400

کانادا سالانه میزبان میلیون‌ها بازدیدکننده است که با اهداف گردشگری، تفریحی، سفرهای کاری و یا بازدید از دوستان و خانواده با ویزاهای غیر اقامتی به این کشور سفر می‌کنند و به روش های...

مدت زمان جواب سفارت کانادا برای انواع ویزا
مدت زمان جواب سفارت کانادا برای انواع ویزا
3 فروردین 1401

داشتن ویزا از مهم‌ترین الزامات ورود به بسیاری از کشورها از جمله کانادا است. شهروندان ایرانی که به منظور تحصیل، کار، سفر و یا مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند، باید ابتدا برای ویزای...

بهترین جاذبه های توریستی کانادا
بهترین جاذبه های توریستی کانادا
2 اردیبهشت 1401

بهترین جاذبه های توریستی کانادا کانادا از جنوب به شمال و از غرب به شرق مملوء از جاذبه های گردشگری متنوع است. این کشور سرزمین بزرگ دشت‌ها و جنگل‌های بارانی معتدل، راکی‌های سَر...

اسکیل ترید کانادا
اسکیل ترید کانادا
15 اسفند 1400

این برنامه راهی است برای مهاجرت نیروی فنی و بامهارت به کانادا. این برنامه زیر مجموعه برنامه فدرال می باشد. اسکیل ترید کانادا Skilled Trades یکی از برنامه های مهاجرتی اکسپرس اینتری است...

اخذ مجوز کار در کانادا با وجود داشتن اتهامات کیفری
6 فروردین 1401

قبل از اینکه بخواهیم مقاله را شروع کنیم می بایست به مفهوم اتهام کیفری اشاره کنیم. البته ما نه موسسه حقوقی هستیم و نه وکیل حقوقی و تنها با توجه به مستندات در...

انگشت نگاری سفارت کانادا
انگشت نگاری سفارت کانادا
9 اسفند 1400

انگشت نگاری کانادا یا بیومتریک کانادا یکی از مراحل ضروری برای متقاضیانی است که قصد اخذ ویزای کانادا را دارند. در واقع متقاضیان پس از ثبت نام برای گرفتن ویزا و پس از...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…