مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

مشاوره استارتاپ ویزا در قبولی پروژه استارتاپی شما و گرفتن ویزای اقامت دائم بعد از مهاجرت نقش کلیدی دارد. خوشبختانه تیم ما به صورت تخصصی مشاوره استارتاپ ویزا ‌می‌دهد و در این مقاله قصد داریم مراحل گرفتن ویزای استارتاپ کانادا را بررسی کنیم.

مراحل مشاوره استارتاپ ویزا :

شما برای گرفتن ویزای استارت آپ کانادا باید یک ایده خلاقانه داشته باشید و با این ایده یک اعتماد نامه از شرکت‌های سرمایه گذاری بگیرید و همچنین تمکن مالی و مدرک زبان سطح 5 خود را ارائه دهید. در این راه پله به پله نیاز به مشاوره دارید تا شانس موفقیت خود را بیشتر کنید.

مرحله اول مشاوره ایده خلاقانه:

شما یک ایده خلاقانه و البته کارآمد نیاز دارید که حداقل یکی از نیاز های کانادا را برطرف کند این که ایده شما تا چه اندازه می‌تواند شرکت‌های سرمایه گذاری را ترغیب به سرمایه‌گذاری کند و همچنین دولت کانادا آن را بپذیرد نیاز به مشاوره و راهنمایی افراد با تجربه دارد. تیم ما در این مرحله به شما کمک می‌کند ایده خود را در صورت نیاز کمی تغییر دهید تا مثلا برای کانادای‌ها ایجاد اشتغال بیشتری کند یا علاوه بر جنبه رشد علمی سود آور هم باشد و قطعا همچین ایده‌ای شانس بیشتری برای قبولی دارد.

اگر شما ایده خلاقانه و نو ندارید هم جای نگرانی نیست تیم ما با سنجش علاقه و علم شما چند ایده خوب پیشنهاد می‌دهد تا به کمک هم یکی از این ایده‌ها را انتخاب کنیم و شرایط و دانش نیاز به انجام آن را نیز شما در حداقل زمان فراهم کنید.

مرحله دوم مشاوره بیزنس پلن:

ایده شما با کمک مشاوره استارتاپ ‌ویزا انتخاب و به نظر پتانسیل لازم برای گرفتن ویزای استارتاپ را دارد اما این کافی نیست شما باید یک بیزنس پلن ارائه دهید که با چه مقدار سرمایه و نیروی انسانی و همچنین امکانات اولیه و تجهیزات قادر به پیاده سازی پروژه استارتاپی خود هستید. از طرف دیگر چه زمانی طول می‌کشد وارد فاز اجرا شوید و به نظر شما چقدر طول می‌کشد به درآمد برسید. خوشبختانه نگران این موضوع نیز نباشید افراد متخصص در شاخه‌های مختلف در تیم ما وجود دارد که گاها خود نیز از همین روش مهاجرت کرده‌اند و می‌توانند به شما در این ضمینه مشاوره بدهند.

 

مرحله سوم مشاوره پیدا کردن شرکت سرمایه‌گذاری:

شما باید یک شرکت سرمایه‌گذاری پیدا کنید که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در پروژه شما باشد که شاید مهم‌ترین و سخت‌ترین قسمت مهاجرت از طریق استارتاپ همین است شرکت‌های سرمایه گذاری شامل 3 دسته ریسک‌پذیر، آنجل و انکوباتور هستند.

 شرکت‌های ریسک‌پذیر

مبلغ 200 هزار دلار کانادا را در پروژه های استارتاپی سرمایه گذاری میکنند و بیشتر دنبال پروژه هایی هستند که می‌تواند بسیار سودآور باشد ولی ریسک شکست را هم دارد این شرکت‌ها تنها 4% از سهم شرکت‌های سرمایه‌گذار در مهاجرت استارتاپ را تشکیل می‌دهند. تیم مشاوره استارتاپ ویزا ما می‌تواند این شرکت‌ها را به شما معرفی کند و شانس موفقیت شما را بسنجد.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  شرکت های فعال در حوزه فناوری در کانادا

شرکت‌های آنجل

مبلغ 75 هزار دلار کانادا را در پروژه‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند وبیشتر به دنبال پروژه‌هایی هستند که جواب خود را پس داده و یا در کشور خود مهاجرین در مقیاس کوچکتر انجام شده و صرفا نیاز به خدمات مالی دارند. این که تا چه اندازه پروژه شما را به این شکل معرفی کنیم و شناسایی و معرفی بهترین شرکت‌های آنجل را به شما داشته باشیم از جمله کارهای تیم مشاوره استارتاپ ویزای ما است.

شرکت‌های انکوباتور

این شرکت‌های مبلغی را در پروژه شما سرمایه‌گذاری نمی‌کنند بلکه لا برگذاری کلاس‌های آموزشی در مورد پروژه استارتاپی شما و همچنین خدمات حقوقی برا ثبت و مجوز کار، تامین نیروی انسانی و حتی پیدا کردن اسپانسر به شما کمک می‌کنند و خب منطقی است که بابت این خدمات حتی پولی نیز دریافت کنند البته نگران نباشید عمده این شرکت‌ها مبلغ دریافتی را بعد از به نتیجه رسیدن پروژه شما دریافت می‌کنند. رایزنی و پیدا کردن این شرکت‌ها و نحوه قرارداد بستن با آن‌ها و همچنین تنظیم پروژه استارتاپی شما برای داشتن پتانسیل قبولی در این شرکت ها همه وظیفه تیم مشاوره استارتاپ ویزای ماست.

مرحله چهارم مشاوره مالی

کانادا در روش مهاجرت از طریق استارتاپ هزینه اولیه زندگی شما راپرداخت نمی‌کند و شما باید خود از پس هزینه‌ها تا به سود رسیدن پروژه خود برآیید به این منظور باید تمکن مالی خود را به کانادا اثبات کنید و این مبلغ با توجه به تعداد اعضای خانواده متفاوت است و دائم بروز رسانی می‌شود همچنین این مبلغ باید به شکلی باشد که مورد تایید کانادا باشد. به غیر از اثبات تمکن مالی توصیه نمی‌شود دقیقا همین حداقل مبلغ را جهت مهاجرت با خود به کانادا ببرید و باید مبالغی را نیز جهت بررسی پرونده یا استفاده های شخصی حداقلی داشته باشید تیم مالی ما در مشاوره استارتاپ ویزا به شما کمک می‌کند که با توجه به پروژه و تعداد افراد خانواده و سبک زندگی که انتظار دارید چه مبلغی مناسب شما برای مهاجرت است.

مشاوره حقوقی

بعد از جمع آوری مدارک مراحل بالا نیاز است آن را آماده کرده و به اداره مهاجرت کانادا تحویل دهید چگونگی و ترجمه مدارک و پیگیری‌های ثبت آن و جوابگویی به ایرادات و … تا زمان گرفتن ویزای استارتاپ همه نیاز به مشاور حقوقی دارد و تیم مشاوره استارتاپ ویزا ما بهترین ارتباط با وکلای کانادا و حقوقی را دارد و می‌تواند به شما در این ضمینه کمک کند.

سخن پایانی

مهاجرت از طریق استارتاپ بسیار جذاب بوده اما معمولا مهاجرین کمی نا امید و گیج می‌شوند که ایده آنها به چه شکل باشد، شرکت سرمایه‌گذاری چگونه اعتماد نامه می‌دهد، هزینه این مهاجرت چقدر است و … پیشنهاد ما مشورت گرفتن از افراد با تجربه در این امر است و تیم ما موسسه مهاجرتی یا آژانس نیست اما به شما کمک می‌کند تا پروژه استارتاپی خود را خیلی راحت‌تر جلو برده و ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید.

مقالات پربازدید اخیر
صفر تا صد ویزای استارتاپ کانادا
25 اردیبهشت 1401

صفر تا صد ویزای استارتاپ کانادا را قصد داریم در این مقاله باهم بررسی کنیم. ویزای استارتاپ از جمله راه‌های مهاجرت به کانادا است که در مورد شرایط ویزای استارتاپ کانادا و هزینه...

معرفی شهر ونکوور کانادا
معرفی شهر ونکوور کانادا
15 فروردین 1401

ونکوور هر ساله در میان ده شهر محبوب جهان قرار می‌گیرد. این شهر به دلیل برنامه‌های ابتکاری خود در زمینه‌های پایداری محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی، از مقاصد اصلی مهاجرت به کانادا است....

آشنایی با برترین دانشگاه
آشنایی با برترین دانشگاه های کانادا
7 بهمن 1400

دانشگاه های کانادا بدون شک جز بهترین دانشگاه ها در سراسر دنیا هستند که همین امر سبب شده است بسیاری از افراد، کشور کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. شرایط تحصیل و...

آشنایی با دولت و سیاست حاکم در کانادا 2022
آشنایی با دولت و سیاست حاکم در کانادا ۲۰۲۲
20 فروردین 1401

کشور کانادا که چندین سال است که تبدیل به یکی از مقاصد رویایی برای مهاجرت به ویژه از سمت کشورهای در حال توسعه تبدیل گشته، باید گفت که این دستاورد ناشی از کیفیت...

ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا
5 بهمن 1400

کانادا سالانه میزبان میلیون‌ها بازدیدکننده است که با اهداف گردشگری، تفریحی، سفرهای کاری و یا بازدید از دوستان و خانواده با ویزاهای غیر اقامتی به این کشور سفر می‌کنند و به روش های...

معرفی شهر وینیپگ کانادا
معرفی شهر وینیپگ کانادا
11 فروردین 1401

وینیپگ پایتخت استان مانیتوبا و بزرگترین شهر این استان در کانادا است. در طول دهه گذشته، برنامه نامزدهای استانی منیتوبا تعداد زیادی را برای مهاجرت به کانادا آورد، به طوری که هم اکنون...

استارتاپ انرژی کانادا صوتی
استارتاپ انرژی کانادا
13 تیر 1401

استارتاپ انرژی کانادا یکی از محبوب ترین استارت آپ ها برای شرکت‌های سرمایه گذاری و کشور کانادا است. بهینه کردن انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر دغدغه همه‌ی کشور های پیشرفته...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…