مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
همه ی آن چیزی که باید در مورد استارت آپ بدانید

فهرست محتوای مقاله

استارت آپ نوعی از کسب و کار است که محصول یا خدمات منحصر به فردی را توسعه می دهد و آن را به بازار معرفی می کند. در این مقاله از وب سایت در مسیر استارت آپ ویزا، ما در مورد چیستی استارت‌آپ، تفاوت‌های این نوع شرکت و کسب‌وکار کوچک صحبت می‌کنیم و نکاتی را ارائه می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که آیا کار برای استارت‌آپ برای شما مناسب است یا خیر.

استارت آپ چیست؟

استارت‌ آپ یک کسب‌وکار جدید است که هدف آن ارائه خدمات یا محصول – اغلب در یک بازار بزرگ یا در حال رشد – برای حل یک مشکل خاص و گاه دشوار است. این کسب و کارها اهدافی را تعیین می کنند تا در مدت زمان کوتاهی تأثیر قابل توجهی برای مشتریان یا مخاطبان خود بگذارند و تولید را به سرعت گسترش دهند.

استارتاپ در مقابل کسب و کار کوچک

استارت‌آپ‌ها شباهت‌هایی با کسب‌وکارهای کوچک دارند، اغلب شامل بودجه محدود، حداقل کارکنان و عدم اطمینان در مورد موفقیت در هنگام شروع. همچنین تفاوت های زیادی وجود دارد که آنها را متمایز می کند، مانند:

 • صنایع
 • بازار هدف
 • رشد
 • سرمایه گذاری مالی
 • طول عمر

اکو سیستم استارت آپ
صنایع و استارت آپ

کسب‌وکارهای کوچک تقریباً در هر صنعتی می‌توانند وجود داشته باشند، اما استارت‌آپ‌ها اغلب در صنایع خاصی متمرکز هستند، از جمله:

 • تکنولوژی در حال ظهور
 • تجارت به کسب و کار (B2B)
 • نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS)
 • تجارت الکترونیک و کالاهای مصرفی
 • فناوری مالی
 • مراقبت های بهداشتی

در بسیاری از موارد، استارت‌آپ‌ها ممکن است روندهای دو یا چند مورد از این صنایع را برای رفع نیازهای خاص در بازار هدف ترکیب کنند. به عنوان مثال، برخی از استارت آپ ها ممکن است روندها و عملکردهای فناوری نوظهور را برای توسعه یک محصول SaaS برای حوزه مراقبت های بهداشتی ترکیب کنند.

بازار هدف در استارت آپ

هم استارت‌آپ‌ها و هم کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند بر اساس مکان، صنعت، سودآوری، رقابت و عوامل دیگر، از نظر بازارهایی که هدفشان قرار می‌گیرد، متفاوت باشند. بسته به پیشنهادات استارتاپ، احتمالاً:

 • به دنبال حل مسائل خاص در بازاری با رشد بالقوه زیاد، دوام مالی و تقاضای مصرف کننده باشید
 • در آغاز راه به بازار جغرافیایی وسیع تری دست پیدا کنید
 • یک پیشنهاد منحصر به فرد داشته باشید که به آنها اجازه می دهد با شرکت های دیگر رقابت کنند، حتی شرکت هایی که بزرگتر یا با سابقه هستند.

بسته به پیشنهادات یک کسب و کار کوچک، ممکن است:

 • فرصت های تجاری را به دلیل علاقه شخصی مالک دنبال کنید
 • بازار هدف خود را بر اساس مکانی که در آن قرار دارند و مشکلاتی که می توانند حل کنند یا نیازهایی که می توانند در آن منطقه جغرافیایی برآورده کنند انتخاب کنند.
 • دسترسی به بازار خود را به منطقه جغرافیایی خود محدود کنید زیرا آنها قادر به رقابت با شرکت های بزرگتر و جاافتاده در جاهای دیگر نیستند.
شاید این مقاله برایتان مفید باشد  معرفی شهر ادمونتون کانادا

رشد استارت آپ

بسته به اینکه یک کسب‌وکار چقدر جدید است و ذینفعان منابعی را برای حمایت از آن فراهم می‌کنند، استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک ممکن است محدودیت‌هایی از نظر بودجه، نیروی انسانی یا تولید داشته باشند.

اگرچه یک استارت آپ ممکن است به عنوان یک کسب و کار کوچک از نظر نیروی انسانی یا تامین مالی شروع شود، یکی از اهداف اصلی یک استارت آپ گسترش سریع است که منجر به اجرای استراتژی هایی در مراحل اولیه می شود که باعث افزایش تولید، تامین مالی، پرسنل و دسترسی به بازار می شود.

در مقابل، کسب‌وکارهای کوچک اغلب این انتخاب را دارند که در عین موفقیت، کوچک باقی بمانند یا پیشنهادهای سرمایه‌گذاری یا خرید دریافت کنند که به آنها اجازه می‌دهد در صورت پذیرش پذیرش، تولید، نیروی انسانی و دسترسی به بازار را گسترش دهند.

سرمایه گذاری مالی در استارت اپ

بسیاری از استارت‌آپ‌ها با کارآفرینی شروع می‌کنند که ایده‌ای را توسعه می‌دهد، یک طرح کسب‌وکار ایجاد می‌کند و به دنبال سرمایه‌گذارانی می‌گردد که به آنها کمک مالی می‌کند تا کارکنان لازم را استخدام کنند، شروع به تولید کالا یا خدمات کنند و سایر هزینه‌های سربار یا تولید را بپردازند. کسب‌وکارهای کوچک ممکن است با سرمایه‌گذاری شخصی مالک و/یا وام تجاری برای تأمین منابع مالی، تولید، یافتن مکانی برای راه‌اندازی کسب‌وکار و سایر هزینه‌های سربار یا تولید شروع کنند.

طول عمر استارت آپ

استارت‌آپ‌ها همچنین به این دلیل که از نظر موفقیت کمتر قابل پیش‌بینی هستند، به‌ویژه در بلندمدت شناخته می‌شوند. این به احتمال زیاد به دلیل این واقعیت است که آنها بر گسترش بسیار متمرکز هستند. برای مثال، آنها ممکن است به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری بالقوه راه اندازی شوند که در آن یک شرکت بزرگتر در همان صنعت یا بازار، استارت آپ را خریداری می کند و تولید، درآمد، پتنت ها، کارکنان و سایر اجزای آن را جذب می کند.

کسب‌وکارهای کوچک نیز اغلب از نظر موفقیت دارای عدم اطمینان هستند، اما این نوع بیشتر بر روی انباشت منابع استراتژیک مانند کارکنان واجد شرایط و درآمد ثابت متمرکز است و در طول زمان به کندی رشد می‌کند. این استراتژی می تواند به صاحبان مشاغل کوچک کمک کند تا مطمئن شوند که قادر به ارائه محصولات یا خدمات برای مدت طولانی به بازار خود هستند.

 

 

 

مقالات پربازدید اخیر
این ورک پرمیت ها نیاز به LMIA در کانادا ندارند
این ورک پرمیت ها نیاز به LMIA در کانادا ندارند
28 فروردین 1401

در اینجا ورک پرمیت های معاف از ارزیابی تاثیر بازار کار LMIA برای استخدام نیروی کار خارجی در کانادا را بیان می کنیم.طبق مشاغل مورد نیاز کانادا، کارفرمایان کانادایی می توانند نیروی کار...

اقامت دائم کانادا و کارت PR
12 خرداد 1401

اقامت دائم کانادا و گرفتن کارت PR نیاز به مشاور حقوقی دارد و از دغدغه های اصلی و ابتدایی برای مهاجرین به کانادا است. در این مقاله سعی داریم با هم ببینیم اقامت...

راه‌های مهاجرت به کانادا
31 اردیبهشت 1401

راه‌های مهاجرت به کانادا نسبت به شرایط شما متفاوت است، این در حالی است که چیزی در حدود صد‌ها راه مهاجرت به کانادا وجود دارد که بهترین این راه‌ها منجر به اقامت دائم...

همه آن چیزی که باید در مورد ویزای C11 کانادا
همه آن چیزی که باید در مورد ویزای C11 کانادا
24 فروردین 1401

از میان روش‌های مختلف برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت به این کشور از طریق کار با چندین روش مختلف و همچنین با وجود برنامه‌های استانی متنوع امکان پذیر است. از میان کلیه این...

نحوه اجاره خانه در کانادا
نحوه اجاره خانه در کانادا
12 اسفند 1400

هنگام نقل مکان به کانادا، یافتن مکانی برای اقامت برای اکثر تازه واردان از اهمیت خاصی برخوردار است. مانند هر مسافر بین المللی، افراد تازه وارد معمولاً پیش از ورود جایی را برای...

ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا
5 بهمن 1400

کانادا سالانه میزبان میلیون‌ها بازدیدکننده است که با اهداف گردشگری، تفریحی، سفرهای کاری و یا بازدید از دوستان و خانواده با ویزاهای غیر اقامتی به این کشور سفر می‌کنند و به روش های...

دانشگاه‌های ارزان کانادا 2022
دانشگاه‌های ارزان کانادا 2022
7 تیر 1401

در این مقاله قصد داریم 10 دانشگاه ارزان در کانادا برای تحصیل بین المللی معرفی کنیم. تحصیل در کانادا یک انتخاب عالی برای کسانی است که به عنوان یک دانشجوی بین المللی به...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…