مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
استارتاپ برنامه نویسی کانادا

فهرست محتوای مقاله

استارتاپ برنامه نویسی یکی از استارتاپ‌های با در صد موفقیت بالا برای مهاجرت به کانادا است. شما به عنوان یک برنامه نویس یا طراح وبسایت یا طراح اپلیکیشن و … باید یک طرح نوع یا یک سیستم کاربردی جدید ارائه دهید که به یکی از نیازهای کانادا پاسخ دهد یا موجب سهولت بخشی از جواب دهی به نیاز مردم یا سازمان‌ها باشد.

شرایط استارتاپ برنامه نویسی کانادا

به مانند دیگر استارتاپ‌های کانادا مهاجرت از طریق استارتاپ برنامه نویسی نیاز به داشتن شرایط مهاجرت از طریق استارتاپ را دارد که شامل زبان سطح 5 و تمکن مالی برای هزینه های شخصی به مدت 6 ماه تا یک سال و یک تمایل نامه یک شرکت سرمایه گذار یرای سرمایه گذاری در پروژه شما می‌باشد. مدارک تحصیلی یا سوابق کاری از الزامات این روش مهاجرتی نیست اما داشتن تحصیلات و سابقه کاری مرتبط می‌تواند شانس شما را برای پیدا کردن شرکت‌های سرمایه گذار و موافقت با طرح شما از سوی کانادا را بالا ببرد.

از مزایای دیگر مهاجرت از طریق استارتاپ امکان مهاجرت با 4 نفر دیگر که در پروژه شما سهیم هستند است البته آنها نیز باید شرایط عمومی مهاجرت از طریق استارتاپ یعنی زبان سطح 5 و تمکن مالی را داشته باشند و همچنین شما و تیمتان می‌توانید اعضای خانواده خود را نیز به کانادا بیاورید و بعد از گرفتن اقامت دائم برای اقامت آنها نیز اقدام کنید.

چرا استارتاپ برنامه نویسی در کانادا

جهان امروز رو به پیشرفت و الکترونیک شدن است و خدمات دنیای دیجیتال و وب کارها را بسیار ساده می‌کند تا آنجا که بزرگترین سرمایه داران جهان را شرکت‌هایی مثل اپل، مایکروسافت، تسلا و … تشکیل داده اند.

کانادا نیز به عنوان یک کشور پیشرفته و پیشرو در تکنولوژی به دنبال استارتاپ‌هایی است که بتوان از طریق آن پیشرفت قابل توجه‌ای در تکنولوژی و خدمات الکترونیک داشته باشد. اگر بعد از مثال زدن شرکت‌های غول تکنولوژی کمی مایوس شدید که برای مهاجرت باید در سطح آنها باشید نگران نباشید.

همه‌ی این شرکت ها و پلتفرم های دنیای امروزی در ابتدا یک استارتاپ نو پا بودند و به مرور پیشرفت کردند اگر شما می‌خواهید استیو جابز بعدی باشید هیچ مساله ای نیست و بزرگ فکر کردن خیلی هم خوب است اما شما برای مهاجرت از طریق برنامه نویسی اینقدر ها هم نیاز نیست پروژه بزرگی داشته باشید به طور مثال استارتاپ های مثل رساندن سبزی و میوه تازه به دست مردم با یک اپلیکیشن ساده اگر زیرساخت‌های منطقی و ارزان را داشته باشد و کنترل کیفیت خدمات قابل قبولی داشته باشد هم حتی می‌تواند یک پروژه استارتاپی برا مهاجرت باشد.

مهندسی کامپیوتر در کانادا

مهندسی کامپیوتر در کانادا با توجه به این نیاز بسیار محبوب و کارآمد است شما برای مهاجرت از طریق برنامه نویسی الزامی ندارد که حتما مهندس کامپیوتر باشید یا حتی برنامه نویسی را بلد باشید بلکه ایده جذاب شما است که مورد توجه شرکت‌های سرمایه گذاری استارتاپی قرار می‌گیرد اما اگر مدرک معتبری در این ضمینه داشته باشید و رزومه و سابقه کاری موفقیم هم داشته باشید قطعا حساب ویژه ای روی شما باز می‌کنند و طرح شما منطقی تر به نظر میرسد. برنامه نویسی هم به همین شکل است شما لازم نیست حتما خود برنامه نویس باشید اما دانش شما یا یکی از اعضای تیمتان در این ضمینه پروژه شما را قابل اجرا تر و منطقی تر می‌کند.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  مشاوره استارتاپ ویزا

نمونه استارتاپ های موفق برنامه نویسی در کانادا

تقریبا در کانادا استارتاپی را پیدا نمی‌کنید که به صورت کاملا سنتی خدمات خود را ارائه دهید و همه‌ی استارتاپ ها نیاز به بستر دیجیتال دارند اما تمرکز این استارتاپ ها بیشتر روی خدماتی است که ارائه می‌دهند و بستر دیجیتال نوآوری دوم آنها حساب می‌شود شما به عنوان یک برنامه نویس هم می‌توانید قسمت دیجیتال یک پروژه استارتاپی عمرانی، غذایی، سلامت یا … را بر عهده داشته باشید هم خود خدمات برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ را ارئه دهید.

Kira Systems

نرم افزار یادگیری دیجیتال است است که قراردادها و اسناد را برای شناسایی و استخراج محتوای مرتبط تجزیه و تحلیل می کند. شرکت‌های حقوقی، شرکت‌های خدمات حرفه‌ای و شرکت‌ها از آن برای درک بهتر اطلاعات موجود در قراردادهایشان استفاده می‌کنند.  راه‌حل‌های نوآورانه‌ای برای مشکلات پیچیده وجود دارد که ممکن است در Kira Systems آنها را بیابید.

Drop

Drop یک برنامه وفاداری مشتری است که در آن کاربران با استفاده از کارت های هدیه یا اعتباری مرتبط خود امتیاز کسب می کنند. کاربران اقلام را از طریق Drop خریداری می‌کنند و با Drop امتیاز و پاداش می‌گیرند، که می‌توانند برای کارت‌های هدیه از مجموعه‌ای از خرده‌فروشان مشخص استفاده کنند. در سال 2015 در تورنتو شروع به کار کرد و در سال 2017 به بازار ایالات متحده گسترش یافت. از آنجایی که  COVID-19  تجارت آنلاین را سرعت بخشیده است، Drop به دنبال گسترش عرضه خود خواهد بود. Drop در اوت 2019، 44 میلیون دلار جمع آوری کرد و به سرعت به بیش از 1 میلیون کاربر رسید.

Wealthsimple

Wealthsimple کارگزاری آنلاین – که توسط بلومبرگ به عنوان نسخه محفوظ تر و  بازارهای کانادایی توصیف شده است – خدمات سرمایه گذاری بدون کمیسیون را برای سهام و ETF ارائه می دهد.

مهارت های اولیه شرکت :

JavaScript, SQL, Cascading Style Sheets

Clearco

Clearco یک پلتفرم وام دهی برای استارت آپ ها که محصولات و خدمات تامین مالی منحصر به فردی را برای بنیانگذاران در تمام مراحل ارائه می دهد.

مهارت های اولیه شرکت:

Social Media Marketing, Data Analysis, SQL

 

مقالات پربازدید اخیر
ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا
5 بهمن 1400

کانادا سالانه میزبان میلیون‌ها بازدیدکننده است که با اهداف گردشگری، تفریحی، سفرهای کاری و یا بازدید از دوستان و خانواده با ویزاهای غیر اقامتی به این کشور سفر می‌کنند و به روش های...

استارتاپ-انتاریو-کانادا
استارتاپ انتاریو کانادا
19 مرداد 1401

استارتاپ استان انتاریو کانادا یکی از محبوب ترین استارتاپ ها در ما بین ایرانیان است. در این مقاله نمونه استارتاپ های موفق کانادا در استان انتاریو را نیز برای شما آورده ایم تا...

معرفی شهر تورنتو کانادا
معرفی شهر تورنتو کانادا
16 فروردین 1401

شهر تورنتو کانادا با شعار «تنوع قدرت ما» است، درب‌های خود را به روی جهانیان گشوده است. با بیش از 80 گروه قومی، تورنتو شهری چند ملیتی است که همۀ افراد در همۀ...

مشاوره استارتاپ ویزا
27 اردیبهشت 1401

مشاوره استارتاپ ویزا در قبولی پروژه استارتاپی شما و گرفتن ویزای اقامت دائم بعد از مهاجرت نقش کلیدی دارد. خوشبختانه تیم ما به صورت تخصصی مشاوره استارتاپ ویزا ‌می‌دهد و در این مقاله...

استارتاپ ویزا
1 خرداد 1401

استارتاپ ویزا یا همان ویزا کارآفرینی از آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌های مهاجرت است. شما در این راه مهاجرت طی ۱۲ تا ۱۶ ماه اقامت دائم کانادا را دریافت می‌کنید. عموماً استارتاپ به معنی...

همه چیز درمورد آزمون GPA
همه چیز درمورد آزمون GPA
27 اسفند 1400

وقتی می‌خواهید در یک دانشگاه پذیرش بشوید، GPA روش آسان برای ارزیابی شما در نظر گرفته می‌شود و یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که مورد توجه قرار می‌گیرد. شاید برایتان سوال پیش‌آمده که...

بهترین جاذبه های توریستی کانادا
بهترین جاذبه های توریستی کانادا
2 اردیبهشت 1401

بهترین جاذبه های توریستی کانادا کانادا از جنوب به شمال و از غرب به شرق مملوء از جاذبه های گردشگری متنوع است. این کشور سرزمین بزرگ دشت‌ها و جنگل‌های بارانی معتدل، راکی‌های سَر...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…