مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
استارتاپ انرژی کانادا صوتی

فهرست محتوای مقاله

استارتاپ انرژی کانادا یکی از محبوب ترین استارت آپ ها برای شرکت‌های سرمایه گذاری و کشور کانادا است. بهینه کردن انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر دغدغه همه‌ی کشور های پیشرفته و توسعه یافته است.

کانادا به عنوان یک کشور پیشرو در ضمینه محیط زیست و عدم اتلاف انرژی به دنبال استارتاپ های موفق با طرح نو در این ضمینه بوده و شانس شما در صورت داشتن یک طرح انرژی استارتاپی برای موفقیت بسیار بالاست.

استارتاپ مهندسی برق در کانادا

مهندسی برق از جمله مهندسی های محبوب در کانادا است که درآمد این رشته تحصیلی در این کشور به نسبت بالاتر از مهندسی های دیگر است البته حوزه فعالیت شما در مهندسی برق و سطح کاریتان در این میزان درآمد بسیار موثر است.

استارتاپ مهندسی محیط زیست در کانادا

اولویت کانادا استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و استخراج منابع بدون آسیب به محیط زیست است به همین منظور مهندسی محیط زیست یا علوم مرتبط به آن یکی از نیازهای کانادا است و شما شرایط نسبتا خوبی برای مهاجرت دارید.

شرایط استارتاپ حوزه انرژی در کانادا

به مانند دیگر استارتاپ‌ها شما برای مهاجرت از طریق استارتاپ نیاز یه یک شرکت سرمایه گذار دارید که در پروژه شما مایل باشد سرمایه گذاری کند این شرکت‌ها می‌توانند جز دسته کلی ریسک‌پذیر، آنجل یا انکوباتور باشند. برای این منظور شما نیاز به یک بیزنس پلن قوی دارید که این شرکت‌ها را مجاب به سرمایه گذاری در پروژه شما بکند. علاوه بر این ها شما نیاز به شرایط عمومی مهاجرت از طریق استارتاپ یعنی زبان سطح 5 انگلیسی یا فرانسوی و تمکن مالی برای 6 ماه تا یکسال برای خود و اعضای خانواده دارید.

داشتن مدرک مرتبط یا سوابق کاری مرتبط از جمله شروط اصلی مهاجرت از طریق استارتاپ انرژی نمی‌باشد اما می‌تواند شانس شما را برای پذیرش و همچنین پیدا کردن یک شرکت سرمایه گذار بالا ببرد.

علاوه بر این ها شما در مهاجرت از طریق استارتاپ با یک ایده نو می‌توانید حداکثر 4 شریک دیگر هم با خود به کانادا بیاورید و هریک از آنها می‌توانند در ضمینه متفاوتی از ایده شما فعالیت کنند به طور مثال برای استارتاپ با موضوع عدم اتلاف انرژی شما می‌توانید در ضمینه محیط زیستی پروژه یا انرژی پروژه فعالیت کنید و شریک شما در ضمینه دیجیتال کردن این موضوع و برنامه نویسی یا دادن استراتژی یا … فعالیت کند الیته باید طرح کلی شما ابتدا مورد موافقت قرار گیرد و همچنین هریک شرایط عمومی مهاجرت از طریق استارتاپ را داشته باشید.

نمونه استارت های موفق کانادا در ضمینه انرژی

در حالی که ایده کلی انرژی های تجدیدپذیر در ایدئولوژی آن کاملاً سازگار است، انواع پروژه ها از یک فناوری به فناوری دیگر و از یک مدل تجاری به مدل دیگر بسیار متفاوت است. استارت‌آپ‌های انرژی‌های تجدیدپذیر در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند. برخی از شرکت‌ها، فناوری‌های انرژی خورشیدی و بادی را توسعه می‌دهند، اما برخی استارت‌آپ‌ها به سادگی توسعه و تامین مالی چنین پروژه‌هایی را تسهیل می‌کنند.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  همه آن چیزی که باید در مورد ویزای C11 کانادا

Phosphopower Group

برای استارت‌آپ‌های انرژی‌های تجدیدپذیر با رتبه برتر ما، به سمت شمال واترلو، کانادا می‌رویم، جایی که سباستین آلامیلو گروه PhosphoPOWER را در سال 2018 تأسیس کرد. و راه حل سازگار با محیط زیست برای کمبود انرژی در شبکه های برق تجدید پذیر ارائه داد. این باتری هیبرید ردوکس از هیدرولیز برای ذخیره انرژی استفاده می کند تا از نوسانات برق بر زندگی روزمره کاربر نهایی جلوگیری کند.

وقتی یک جامعه به آب و هوا، خواه خورشید باشد یا باد، برای برق وابسته است، کمبودی وجود نخواهد داشت. معمولاً جوامعی که از چنین شبکه‌های انرژی تجدیدپذیر نیرو می‌گیرند، برای جبران کسری به سوخت‌های سنتی متوسل می‌شوند. باتری Ocean اولین در نوع خود است.

با سیستم های ذخیره سازی باتری که در واقع برای انجام مکمل در زمانی که انرژی تجدیدپذیر جدیدی تولید نمی شود کافی است. باتری Ocean بازدهی 85 درصدی، چرخه عمر 80 باتری لیتیوم یونی دارد و می تواند برق تا 250 خانه را تامین کند.

Hydrostor

Hydrostor یک فناوری ذخیره سازی انرژی هوای فشرده پیشرفته در تورنتو کانادا است که برای امکان انتقال به شبکه برق پاک‌تر و پاسخگوتر توسعه یافته است. آنها با تخصص های مختلفی مانند ذخیره سازی انرژی فله، تولید انعطاف پذیر، تولید مبتنی بر بار فله و موارد دیگر سر و کار دارندHydrostor  یک راه حل کامل برای تامین مالی و ضمانت ارائه راه حل ها در سراسر جهان ارائه می دهد.

Enerkem

Enerkem یک شرکت فناوری پاک در کبک کانادا است که زباله ها را به مواد شیمیایی تجدید پذیر، سوخت های زیستی حمل و نقل و محصولات روزمره تبدیل می کند. این شرکت یک سازمان خصوصی است که زیر نظر بخش محیط زیست و انرژی های تجدید پذیر فعالیت می کند. آنها حدود 201-500 کارمند دارند و تخصص اصلی آنها مواد شیمیایی تجدیدپذیر و سوخت های زیستی است.

Eavor

Eavor یک سازمان مستقر در آلبرتا کانادا است که یک فناوری جدید تولید برق زمین گرمایی را اختراع کرده است که بر تمام موانع سنتی زمین گرمایی غلبه می کند. آنها حدود 11 تا 50 کارمند دارند و با تخصص های مختلفی مانند فناوری پاک، بار پایه و زمین گرمایی سر و کار دارند. آنها از پیشرفته ترین و برجسته ترین تکنیک های حفاری استفاده می کنند و آنها را با آخرین فن آوری تولید گرما به برق ادغام می کنند.

Transpod

Transpod یک سازمان خصوصی در تورنتو و انتاریو کانادا است که در بخش حمل و نقل و راه آهن فعالیت می کند. آنها قدرت کاری حدود 11 تا 50 کارمند دارند و با تخصص های مختلفی مانند نوآوری، هوافضا و هایپر لوپ سر و کار دارند. فناوری آنها این پتانسیل را دارد که یکی از مخرب ترین و مبتکرانه ترین فناوری های قرن بیست و یکم باشد. آنها توانسته اند استعدادهای برتر مهندسی و یک هیئت مشاور برجسته را برای بداهه سازی سیستم و کارایی خود به دست آورند.

 

 

مقالات پربازدید اخیر
سرمایه گذار ریسک پذیر کانادا (Venture Capital)
18 خرداد 1401

یکی از شرایط مهاجرت از طریق استارتاپ پیدا کردن شرکت‌های سرمایه گذاری است. شما باید تایید تمایل به سرمایه گذاری یکی از شرکت‌های سرمایه گذاری را برای پروژه استارتاپی خود را داشته باشید...

استارتاپ عمرانی کانادا
28 خرداد 1401

مهاجرت از طریق استارتاپ عمرانی برای مهندسین عمران و معماری یک روش ویژه برای مهاجرت به کانادا است. برای مهاجرت از طریق استارت آپ شما و 4 نفر دیگر می‌توانید در صورت داشتن...

استارتاپ های پرطرفدار کانادا
استارتاپ های پرطرفدار کانادا
31 خرداد 1401

استارت آپ از جمله روش‌های محبوب برای مهاجرت به کانادا است. شما با داشتن شرایط استارتاپ کانادا که شامل تمکن مالی ، زبان سطح 5 و تمایل یک شرکت سرمایه گذار می‌شود، می‎توانید...

استارتاپ-انتاریو-کانادا
استارتاپ انتاریو کانادا
19 مرداد 1401

استارتاپ استان انتاریو کانادا یکی از محبوب ترین استارتاپ ها در ما بین ایرانیان است. در این مقاله نمونه استارتاپ های موفق کانادا در استان انتاریو را نیز برای شما آورده ایم تا...

هزینه ویزای استارتاپ کانادا
24 اردیبهشت 1401

هزینه ویزای استارتاپ کانادا چقدر است ؟ ویزای استارتاپ کانادا از جمله راه‌های مهاجرت به کانادا است که در بین مهاجرین بسیار جذاب و محبوب بوده به این صورت که شما با یک...

سفارت‌ های کانادا برای ایرانیان
سفارت‌ های کانادا برای ایرانیان
27 فروردین 1401

ایرانیان برای مهاجرت به کانادا مجبور هستند که به سفارت کانادا در کشورهای دیگر مراجعه کنند تا امور مهاجرتی خود را انجام دهند. برای مثال شخصی که قصد تحصیل در کانادا دارد، برای...

چگونه می توان در کانادا به عنوان یک تازه وارد کار پیدا کرد؟
چگونه می توان در کانادا به عنوان یک تازه وارد کار پیدا کرد؟
28 اسفند 1400

اگر تازه وارد کانادا شده‌اید، گام بعدی شما باید پیدا کردن شغل مناسب براساس تجربه و اشتیاق‌تان باشد. برای تازه واردان به دست آوردن شغل ممکن است کمی دشوار باشد. همه گیری ویروس...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…