مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا  از ابتدای مسیر تا رسیدن به ویزای تحصیلی در کنار شماست. به نظر شما تیم مورد نظر برای دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد ؟

همانطور که می‌دانید مهاجرت به کانادا یک روند پیچیده است که هر نکته آن باید مورد توجه متقاضیان قرار بگیرد اگر مشاوره به کانادا درست انجام نشود متقاضی علاوه بر مشکل قانونی، ممکن است برای رسیدن به هدفش شکست بخورد. از مهمترین مزایا برای دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا حداقل رسیدن امکان ریجکتی ویزای تحصیلی مهاجرت به کانادا است .

چگونه یک مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا ا پیدا کنیم ؟

مهاجرت تحصیلی تصمیمی است که نیازمند گذراندن مراحل اداری است زیرا این پروسه سخت و زمان‌براست که نیازمند فردی متخصص و کار‌بلد در این زمینه است. با خدمت گرفتن یک مشاور تحصیلی برای مهاجرت به کانادا امکان ریجکت شدن متقاضیان به حداقل می‌رسد و همچنین جمع‌آوری مدارک در مدت زمان کمتر به طول می‌انجامد .

قبل از انتخاب مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

تعیین منطقه جغرافیای

این که شما تصمیم بگیرید که مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا خود کجا مستقر باشد سلیقه شخصی است. این‌که مشاور داخلی یا خارجی اختیار کنید هر کدام مزایا خود را دارد برای مثل اگر مشاور شما داخل ایران باشد شخصاً شما آن را می‌بینید ولی اگر مشاور در خارج از ایران باشد به شما در جهت پیدا‌‌کردن دانشگاه و خوابگاه و … کمک قابل توجهی می‌کند.

 پرس‌و‌جو از دیگران

اگر کسی از دوستان شما در گذشته به کانادا مهاجرت تحصیلی کرده‌باشد بهتر است شما در انتخاب مشاور حتماً با آن مشورت کنید و با مشاور دوست خود نیز به گفت‌و‌گو بپردازید زیرا به قول عام این مشاور امتحان خود را پس داده است بنابراین برای انتخاب مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا با خیال راحت‌تری می‌توانید اعتماد و مهاجرت کنید.

جستجو در اینترنت

شما می‌توانید با جستجو در اینترنت فهرستی از مشاوران با تجربه پیدا کنید. به صورت شخصی با آن‌ها به گفت‌وگو بپردازید بهترین مشاور تحصیلی مهاجرت به کانادا برگزینید.

ویژگی یک مشاور تحصیلی خوب برای مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا چیست؟

شما برای انتخاب مشاور نیازمند به فردی هستید که راه مهاجرت را برای شما تسهیل نماید به همین جهت این فرد برای مشاوره تحصیلی مهاجرت به کانادا دارای شرایطی باید باشد از جمله این شرایط:

آگاهی از قوانین مهاجرتی

یکی از مهمترین دلایل نیاز به مشاوره تحصیلی مهاجرت به کانادا آگاهی از قوانین مربوط به مهاجران است.

 توانایی بالا در برقراری ارتباط

داشتن مهارت های ارتباطی در مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا این کمک را می‌کند تا از انتقال اطلاعات پیچیده به متقاضیان مهاجرت جلوگیری کند و اطلاعات مورد نیاز متقاضی را انتقال دهد تا دچار سردرگمی مشتری نشود.

داشتن تسلط کامل به زبان انگلیسی

یک مشاور خوب باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشد زیرا زبان اصلی کانادا زبان انگلیسی است (به جز استان کبک) بنابراین بسیاری از گفت‌وگو‌ها و مکاتبات اخذ ویزا به زبان انگلیسی است. به همین جهت لازم است مشاور بتواند از زبان انگلیسی بخوبی استفاده کند.

داشتن تحصیلات مناسب

شما برای مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا نیازمند به مشاوری دارید که دارای تجربه و سابقه کاری مناسبی است که دانش مورد نیاز خود را از دانشگاه یا مراکز آموزشی مهاجرت به کانادا بدست آورده است.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  آشنایی با برترین دانشگاه های کانادا

توانایی انجام کار به صورت تیمی

برای مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا شما باید مشاوری را انتخاب کنید که توانایی انجام کار به صورت تیمی را داشته باد زیرا باید بتواند با اعضای تیم به صورت سازنده در تعامل باشد و برای پیشبرد کار‌های مهاجرت متقاضیان از توانایی و نظرات دیگران استفاده کند.

چه خدماتي كه يک مشاور تحصیلی مهاجرت به کانادا به شما ارائه می‌دهد؟

توضیح شرح شیوه مهاجرت با توجه به شرایط شما مثل میزان تحصیل، شرایط مالی است. اپلای و پذیرش تحصیلی زمان‌بر است. یکی از اولین قدم ها برای مهاجرت تحصیلی، شناسایی دانشگاهی مناسب با توجه به رشته شما است که متقاضی شانس قبولی در آن دانشگاه را داشته باشد.اکنون سوالی که این جا مطرح است این است که اگر شما به همه‌ دانشگاه‌ها در خواست پذیرش بدهید خوب است؟ خیر زیرا هم زمان‌بر است و هم هزینه‌‌ زیادی را از دست می‌دهد و هم شانس قبولی خود در پذیرش دانشگاه‌ها را از دست می‌دهید. مشاور تحصیلی مهاجرت به کانادا از طریق تطبیق شرایط شما با همه دانشگاه‌ها بهترین گزینه را به شما معرفی می‌کند که شانس قبولی خود را نیز بالا ببرید.

در‌خواست مهاجرت

مشاور تحصیلی مهاجرت به کانادا ویزا شما را پیگیری می‌کند و قوانین مربوط به آن استان را برای شما شرح می‌دهد. به همین جهت فرآیند دریافت ویزا حساس است.صدور ویزا هر کشوری فرآیندی سخت است که ممکن است در برخی از جزئیات مثل تمکن‌ مالی و SOP دچار اشتباهات جزئی شوید که به ریجکت شدن ویزا شما منجر می‌شود مشاور مهاجرتی با این موارد آشنا بوده و دارای تجربه‌کاری است و می‌داند که آفیسر مهاجرت بر روی کدام موارد حساس‌تر است و با کمک به شما ریسک ریجکتی شما را به حداقل می‌رساند.

راهنمایی وپیشنهاد

شاید شما بخواهید پس از اتمام تحصیل خود به کشورتان برگردید یا اصلاً در‌خواست اقامت دائم از کشور کانادا را داشته باشید بنابراین بهتر نیست قبل از مهاجرت تحصیلی به کانادا درباره رشته‌های آن کشور اطلاعات داشته باشید ؟ در کانادا بعضی از رشته دارای بازار‌‌کاری بهتری است که کمک کننده به آینده شماست یا حتی اگر قصد بازگشت داشته باشید بهتر است از دانشگاه‌هایی که مورد قبول ایران است اطلاع داشته باشید که مشاوره تحصیلی مهاجرت به کانادا جهت کمک  در این راه با شما هم‌قدم است.

شرح هزینه‌های زندگی

مقدار هزینه اولیه و هزینه دانشگاه و یک زندگی معمولی در کانادا را یک مشاور خوب برای شما تخمین می‌زند.

شرح قوانین جدید مهاجرت

قوانین مهاجرت هر روز آپدیت می‌شود و یک مشاور خوب باید شما را در جریان این بروزرسانی‌ها قرار دهد.

سخن پایانی

در انتها این مقاله متقاضیانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارند می‌توانند در صورت تمایل از مشاوران متخصص ما بهره بگیرند زیرا مشاوران تحصیلی مهاجرت به کانادا در مجموعه ما با بررسی شرایط شما بهترین راه مهاجرت را انتخاب کرده و همراه شما خواهند بود.

مقالات پربازدید اخیر
همه آن چیزی که باید در مورد ویزای C11 کانادا
همه آن چیزی که باید در مورد ویزای C11 کانادا
24 فروردین 1401

از میان روش‌های مختلف برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت به این کشور از طریق کار با چندین روش مختلف و همچنین با وجود برنامه‌های استانی متنوع امکان پذیر است. از میان کلیه این...

انکوباتور استارتاپ کانادا
21 اردیبهشت 1401

در مورد استارتاپ کانادا برای گرفتن اقامت صحبت کردیم و همانطور که گفته شد یکی از شرایط استارتاپ کانادا اعتماد نامه یک شرکت سرمایه گذاری در ایده خلاقانه شماست که در واقع مهمترین...

انگشت نگاری سفارت کانادا
انگشت نگاری سفارت کانادا
9 اسفند 1400

انگشت نگاری کانادا یا بیومتریک کانادا یکی از مراحل ضروری برای متقاضیانی است که قصد اخذ ویزای کانادا را دارند. در واقع متقاضیان پس از ثبت نام برای گرفتن ویزا و پس از...

همه چیز درباره ازدواج و طلاق در کانادا
همه چیز درباره ازدواج و طلاق در کانادا
21 اسفند 1400

طلاق و جدایی در کانادا آن هم زمانی که برای شروع یک زندگی جدید به کانادا مهاجرت کرده‌اید، شاید تجربه چندان خوشایندی نباشد. شاید هم باشد! این تجربه چه خوب باشید چه بد،...

ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا ICT
ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا ICT
18 فروردین 1401

سالیان سال است که کانادا آن هم با روند صعودی، نرخ پذیرش مهاجرت را افزایش داده و راه‌های مهاجرتی را برای متقاضیان از جمله متقاضیان تحصیل در کانادا، مهاجرت کاری، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی...

همه آنچه که باید در مورد مهاجرت به کانادا دانست
13 بهمن 1400

مهاجرت به کانادا امروزه مهاجرت به کانادا تبدیل به یک بحث داغ در بین ایرانیان شده است.بسیاری از افراد،مخصوصا قشر جوان ،علاقه دارند اقامت دائم یک کشور پیشرفته را اخذ نمایند و بتواند...

معرفی شهر اتاوا، کانادا
معرفی شهر اتاوا، کانادا
13 فروردین 1401

اُتاوا یا آدوا یا آتوا (به انگلیسی: Ottawa) پایتخت کشور کانادا و چهارمین شهر بزرگ این کشور است. این شهر در آمریکای شمالی و در کنار رودخانهٔ اتاوا (شعبهٔ رودخانه سن‌لوران) واقع شده‌است....

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…