x
S t a r t u p V i s a
logo
Awesome Image
منتور استارتاپ ویزا
تیم تخصصی استارتاپ

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

یکی از راه های اخذ اقامت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا یا راه اندازی کسب و کار برای تاجران و مدیرانی که دارای حداقل سرمایه به ارزش 350 هزار دلار کانادا است می باشد.

استارت آپ ویزا با سرمایه گذاری فرق دارد
در همین ابتدای معرفی خدمت باید عرض کنیم که این روش با استارت آپ ویزا که در این لینک توضیح دادیم متفاوت است. و ما به عنوان مشاور شما باید این مهم را حتما یادآوری کنیم که پروسه سرمایه گذاری با استارت آپ فرق است. این پروسه جهت اشتغال زایی در کانادا با هدف جذب افراد دارای توان مدیریتی و تجارب تجاری تدوین شده است. اگر شما به علل بیشماری همچون مشمول شدن به سربازی یا نداشتن مهارت زبانی معادل آیلس 6.5 و بالا رفتن سن نتوانسته اید به کانادا مهاجرت نمایید می توانید از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی جهت اخذ ویزای اقامت دائم کانادا که به دریافت پاسپورت کانادایی منجر می شود اقدام نمائید. پرسش مطرح شده این است که کدام کشور سریعترین و ارزانترین راه جهت مهاجرت پیش پای شما می گذارد. در مطالب ذیل دلایل مهاجرت به کانادا برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارند بیان می کنیم. علاوه بر آن به آنکه چگونه سرمایه گذاری در کانادا را شروع کنیم می پردازیم.

یکی از بهترین راه‌ های مهاجرت برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار، سرمایه گذاری در کانادا (Investing in Canada) است. از مهمترین مزایای روش مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا این است که علاوه بر بهره‌ مندی از شرایط اقتصاد آزاد و در حال رشد این کشور، شخص متقاضی می تواند به همراه کل خانواده اقامت دائم کشور کانادا را دریافت نماید. در این بخش از خدمات گروه در مسیر استارت آپ ویزا می خواهیم به شرایط و قوانین ایالت های مختلف کانادا برای سرمایه گذاری، حداکثر و حداقل مبلغ مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، حداقل نمره آیلتس مورد نیاز و مدارکی که باید برای اثبات سابقه مدیریت کسب و کار و توانایی مالی ارائه شود، خواهیم پرداخت.

سرمایه گذاری در کانادا

در روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری پیچیدگی های زیادی وجود دارد و مشاوره با یک وکیل مهاجرت کانادا در این خصوص لازم به نظر می رسد. در اولین قدم باید اقدام به اخذ مدرک زبان خود نمایید. اکثر برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری نیازمند نمره آیلتس جنرال در حد نمره ۵ می باشند. برخی از برنامه ها نیازمند مدرک لیسانس هستند. علاوه بر این باید بتوانید ثابت کنید که سابقه چند ساله در اداره یک شغل در کشور محل سکونت خود و مدیریت یک بیزنس را دارید.
جهت ارائه مدارک شغلی ارائه جواز کسب، سوابق شغلی، آگهی روزنامه رسمی تغییرات شرکت و غیره مفید می باشد و جهت تکمیل پرونده ویزای سرمایه گذاری کانادا کمک می نماید. همچنین در بسیاری از برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری لازم است شما تمکن مالی خود را اثبات نمایید. این تمکن مالی با مدارک مالی و بانکی و همچنین اسناد ملکی قابل ارائه می باشد. اکثر برنامه های مهاجرتی کانادا تمکن مالی در حد ۳۵۰ هزار دلار کانادا را مطالبه می نمایند.

لازم به ذکر است که هم اکنون در هیچ کدام از برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری کانادا به طور مستقیم اخذ اقامت امکان پذیر نیست و سرمایه گذار باید ابتدا ویزای سرمایه گذاری کانادا را اخذ نماید و به مدت ۲ سال در ایالت مورد نظر حضور داشته باشد و پس از دو سال بتواند اقامت دائم کانادا را اخذ نماید. در دو سالی که در ایالت مذکور ساکن هستید، لازم نیست کسب و کار سود دهی را اداره نمایید. اما باید به طور مرتب به اداره مهاجرت و اداره ایالتی گزارش کسب و کار خود را بدهید. همچنین در مدت این دو سال ترک ایالتی که در آن ساکن هستید و سفر به ایران موجب ابطال اقامت کانادا برای مدت طولانی می گردد.
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
جدول تفاوت روش های مهاجرت به کانادا

مبالغ و زمان های عنوان شده در جدول فوق تقریبی بوده و بر اساس میانگین یکسال اخیر ( در سال ۱۴۰۰ ) در جدول قرار داده شده است. برای بررسی دقیقتر مدت زمان ورک پرمیت و اقامت دائم پیشنهاد می کنیم به سایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه فرمایید. همچنین برای اطلاع از هزینه ها نیز با ما تماس بگیرید.


مشاوره سرمایه گذاری در کانادا

ما نه موسسه ی مهاجرتی هستیم و نه وکیل مهاجرت. ما یک تیم فنی با دانش کسب و کار و برنامه نویسی هستیم که قصد داریم تا از راه درست به شما و آینده ی شما کمک کنیم.


تماس بگیرید

منیتوبا

سرمایه گذاری در استان منیتوبا

شما می بایست بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار کانادا را نزد دولت کانادا سپرده گذاری نمایید. این سپرده گذاری به شما این امکان را می دهد تا ۱۵۰ هزار دلار را از دولت کانادا بصورت وام دریافت نمایید. البته لازم به ذکر است که در صورت موفقیت در کسب و کار این مبلغ به شما برگردانده می شود، در غیر اینصورت مبلغ سپرده بازگردانده نخواهد شد.

کبک

سرمایه گذاری در استان کبک

برای سرمایه گذاری در استان کبک کانادا ، لازم است تا مبلغی بالغ بر ۲۲۰ هزار دلار (کانادا) را در یک بانک معتبر سپرده گذاری نمایید و در عوض، خود فرد و اعضای خانواده تان می توانید با ویزای سرمایه گذاری کانادا وارد این کشور شوید و از خدماتی چون تحصیلات، بیمه بهداشتی و درمانی استفاده نمایید.

پرنس ادوارد

سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد

شما می بایست کسب و کاری مرتبط با مهارت و تجربه قبلی خود، راه اندازی و یا خریداری نماید که برای این کار باید ۲۷۵ هزار دلار کانادا سرمایه داشته باشد.همچنین لازم است تا شما قبل از شروع سرمایه گذاری حداقل ۱ بار به این جزیره سفر کرده و از مدرک تحصیلی لیسانس و زبان آیلتس برخوردار باشد.

بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

شما باید سرمایه ای بالغ بر ۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار دلار کانادا داشته باشید.
در صورت موفقیت در راه اندازی کسب و کار در بریتیش کلمبیا، اقامت دائم را نیز بدست می آورید. همچنین در صورت داشتن سرمایه بیشتر، متقاضیان می توانند بجز خانواده خود، ۱ الی ۵ نفر از اعضای کاری را برای این بیزینس به کانادا بیاورند.

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا


پاسپورت کانادا

پاسپورت کانادا

farjad
بهمن 28 1400

روش های مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا

farnaz
بهمن 13 1400

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

farnaz
بهمن 13 1400

همه آنچه که باید در مورد مهاجرت به کانادا دانست

farnaz
بهمن 13 1400

در مسیر استارتاپ ویزا کانادا – منتور استارتاپ ویزا | اقامت دائم کانادا از طریق استارتاپ | استارتاپ ویزا کانادا

در مسیر استارتاپ ویزا

تیم در مسیر استارتاپ ویزا به تیم هایی که دارای خلاقیت و قدرت راه اندازی استارتاپ هستند کمک میکنه تا در مسیر استارتاپ ویزا قرار بگیرن. ما به شما کمک میکنیم تا استارتاپتون رشد کنه و از این طریق بتونید اقامت دائم کانادا رو بگیرید

©2023 |  ساخته شده با عشق در لابراتوار شرکت وانیا و تیم توسعه ویزارودز

Verified by MonsterInsights