مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

مهاجرت به کانادا از جمله مهاجرت‌های پر طرفدار در سراسر دنیاست و تقریبا یک چهارم از جمعیت کشور کانادا را مهاجرین تشکیل داده‌اند.

مهاجرت به هر کشور و یا در واقع ترک سرزمین مادری همواره با سختی های گوناگونی روبرو بوده است.

اما به دلایل مختلفی به خصوص برای داشتن آینده بهتر بسیاری از مردم تن به این سختی داده و پا در این راه می‌گذارند.

به دلیل تراکم کم جمعیت نسبت به وسعت (دومین کشور بزرگ جهان از نظر وسعت) و همچنین نیاز به نیروی کار متخصص این کشور نیز همچنان از مهاجرین استقبال می‌کند. به دلیل تعداد زیاد مهاجرین از سراسر دنیا در ارگان‌های مختلف این کشور احساس غربت کمتری حس می‌شود.

کانادا چگونه کشوری است؟

کانادا از مجموع 10 استان و 3 سرزمین در 5 منطقه اصلی با نام‌های کرانه غربی، شمال، مرکز، علفزارها و منطقه اقیانوس اطلس تشکیل شده است که هر کدام دارای فرهنگ و حتی زبان متفاوت می‌باشند البته زبان رسمی این کشور زبان‌های انگلیسی و فرانسوی هستند.

از نظر اقلیم همواره کشور کانادا به کشور برفی و سرد معروف است اما شرایط آب و هوایی به دلیل وسعت زیاد این کشور در تمامی مناطق یکسان نیست به طور مثال شهر ونکور که در استان بریتش کلمبیا در منطقه غربی واقع شده است و همواره در بین بهترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار می‌گیرد نسبت به مناطق دیگر کانادا در زمستان‌ها گرم‌تر بوده و همچنین در تابستان‌ها هوای معتدل‌تری را تجربه می‌کند و نسبت به دیگر شهرها متقاضی بیشتری برای مهاجرت دارد و این امر می‌تواند مهاجرت شما به این شهر را سخت‌تر کند. شهر های اتاوا (پایتخت این کشور)، تورنتو، کبک، مونترال و …. هم از آب و هوای خاصی برخوردارند و جزئی از شهرهایی است که مهاجران برای مهاجرت در اولویت قرار می‌دهند.

روش های مهاجرت به کانادا

حالا که به صورت خیلی مختصر با کشور کانادا آشنا شدید و قصد مهاجرت به کانادا را دارید قبل از هر اقدامی باید بهترین روش مهاجرت به این کشور را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. نزدیک به 110 روش برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که منجر به اقامت کانادا می‌شوند که چند تا از متداول ترین روش‌های آن شامل :

  • تحصیلات
  • ویزای کار
  • استارتاپ
  • تخصص شغلی با امتیاز بندی
  • مدرک فنی حرفهای همراه جاب آفر
  • سرمایه گذاری

هر کدام از این روش ها مدارک و شرایط خاص خودش را میخواهد که با توجه به شرایط اکنون شما می‌تواند راحت‌تر باشد. اگر کمی گیج شدید کاملا طبیعی است نگران نباشید!

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  آیا برنامه Tech Pilot بریتیش کلمبیا بهترین روش مهاجرت به کاناداست؟

اول از هر چیز باید ببینید هدف شما از مهاجرت چیست؟

گاهی یک فرد علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه‌های معتبر و به روز دنیا در رشته مورد علاقه خود در این کشور است برای این منظور تنها از طریق تحصیل می‌خواهد مهاجرت کند و باید با توجه به رشته انتخابی ملزومات آن شامل مدرک زبان (انگلیسی یا فرانسوی)، مدرک معتبر داخلی،سن و … را حتما دارا باشد. همین امر برای کسی که به دنبال انجام کار مورد علاقه در سطح یک دنیا می‌باشد صادق است و ممکن است علاوه بر شرایط شخصی و امتیاز مورد نظر در هر شاخه نیاز به دعوت یا پذیرش یکی از شرکت‌های این کشور داشته باشد.

به طور کلی شرایط مهاجرت برای فردی که از قبل دقیقا دنبال هدفی مشخص می‌گردد شفاف‌تر است و می‌تواند بسنجد که توانایی مهاجرت با این روش‌ها را دارد یا خیر اما گاها افراد صرفا به دنبال مهاجرت به آسان‌ترین شکل ممکن هستند و این امر آنها را کمی گیج میکند. قبل از هر چیز باید گفت هیچ روشی آسان‌تر نیست و با توجه به شرایط هر فرد روش مهاجرت او نیز می‌تواند ساده‌تر یا سخت‌تر شود.

شرکت‌های مهاجرتی معتبر می‌توانند به شما در این ضمینه کمک کنند و با توجه به شرایط شما امکان مهاجرت در هریک از این روشها را تا حد بسیار زیادی برای شما روشن کنند.

به طور مثال تیم ما مشاور و منتور شما در مسیر مهاجرت است و با افراد با دانش در خصوص کسب و کار باعث سهولت مهاجرت شما به کانادا می‌شود یا موسسه ملکپور که سال‌ها قبل کار خود را تحت نظر آقای امیر محمد ملکپور آغاز کرد و به مرور فعالیت خود را با همکاری با دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، وکالی کشورهای دیگر گسترش داد مشاور خوبی می‌تواند باشد و سایر همکاران معتبر همه و همه می‌توانند به شما در این مسیر کمک کنند تا با کمک خود شما بهترین روش را متناسب با علاقه و شرایط شما پیدا کنیم و مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به کانادا را جمع آوری و پرونده شما را جهت پذیرش به امور مهاجرت این کشور تکمیل کنیم.

حرف آخر

مهاجرت به کانادا نیاز به آگاهی و تصمیم جدی دارد قبل از هرچیز از اقدام خود مطمئن شوید سپس علاقه خود را پیدا کنید و با کمک از این موسسات و همچنین تحقیقات خود یک برنامه منظم و مشخص را جهت مهاجرت تنظیم کرده و در این مسیر گام بردارید مطمئن باشید موفق خواهید شد.

مقالات پربازدید اخیر
مهاجرت تحصیلی‌ به کانادا
29 اردیبهشت 1401

مهاجرت تحصیلی به کانادا آسان و پرکاربرد است اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید بهتر است با مزایا، شرایط و ویژگی‌های آن آشنا باشید. هر‌ساله دانشجویان زیادی از سراسر دنیا تصمیم...

معرفی شهر تورنتو کانادا
معرفی شهر تورنتو کانادا
16 فروردین 1401

شهر تورنتو کانادا با شعار «تنوع قدرت ما» است، درب‌های خود را به روی جهانیان گشوده است. با بیش از 80 گروه قومی، تورنتو شهری چند ملیتی است که همۀ افراد در همۀ...

هزینه زندگی انتاریو کانادا - تورنتو - لندن - اتاوا
هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا
7 شهریور 1401

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در تورنتو ، هزینه زندگی در اتاوا ، هزینه زندگی در لندن انتاریو دید خوبی برای زندگی در این...

مشاوره مهاجرت به کانادا
26 اردیبهشت 1401

مشاوره مهاجرت به کانادا در همه روش‌های مهاجرتی یعنی مشاوره تحصیلی، مشاوره استارتاپ، مشاوره جاب آفر و … نقش کلیدی در موفقیت شما برای مهاجرت به کانادا را دارد. کانادا یک کشور جذاب...

همه چیز درباره سیتیزن کانادا
همه چیز درباره سیتیزن کانادا
26 اسفند 1400

در مقاله ای که قبلا منتشر کردیم سعی شد تا شما را اقامت دائم کانادا آشنا کنیم و در مقاله ای دیگر نیز در خصوص شباهت ها و تفاوت های پی آر و...

استارتاپ عمرانی کانادا
28 خرداد 1401

مهاجرت از طریق استارتاپ عمرانی برای مهندسین عمران و معماری یک روش ویژه برای مهاجرت به کانادا است. برای مهاجرت از طریق استارت آپ شما و 4 نفر دیگر می‌توانید در صورت داشتن...

استارتاپ کارگاه تولیدی در کانادا نمونه
استارتاپ کارگاه تولیدی در کانادا همراه با نمونه
27 مرداد 1401

استارتاپ کارگاه تولیدی در کانادا ، راه اندازی کارخانه در کانادا از طریق استارتاپ، راه اندازی استارتاپ صنعتی و… از جمله روش های مهاجرت به کانادا است. شما برای ایجاد یه کارگاه تولیدی...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…