مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

استارت آپ به معنی راه اندازی یک ایده ی خلاقانه است که در سریعترین زمان ممکن به نتیجه میرسد. برای آشنایی بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله ی همه آن چیزی که باید در مورد استارت آپ بدانید را مطالعه نمایید

محتوای آکاردئون
محتوای آکاردئون
محتوای آکاردئون
محتوای آکاردئون
ارزش پاسپورت کانادایی از پاسپورت آمریکایی بیشتر است. با پاسپورت کانادایی می توانید به 183 کشور در سراسر جهان بدون ویزا، یا با “ویزا هنگام ورود” سفر کنید. با پاسپورت ایالات متحده آمریکا تنها می توانید به 184 کشور سفر کنید.
برای واجد شرایط شدن برای اخذ شهروندی کانادا، باید: اقامت دائم داشته باشید. حداقل 3 سال از 5 سال را در کانادا زندگی کرده باشد. در صورت نیاز مالیات خود را ثبت کرده باشد.
183 کشور. پاسپورت کانادایی به عنوان یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان در رتبه 9 قرار دارد. این بدان معنی است که دارنده آن می تواند بدون محدودیت ویزا به بسیاری از کشورها سفر کند. دارندگان پاسپورت کانادایی از 195 کشور موجود در جهان می توانند بدون ویزا به 183 کشور بروند.
پاسپورت کانادایی به عنوان یکی از 20 پاسپورت قدرتمند در جهان قرار گرفته است. طبق فهرست پاسپورت، این براساس تعداد کشورهایی است که اجازه دسترسی بدون ویزا به هر دارنده پاسپورت را می دهند. میانگین نمره تحرک این پاسپورت در سطح جهانی 77 است.

از آنجایی که سرمایه گذاری خود یکی از مطمئن ترین و آسانترین راه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود، به متقاضیان ایرانی نیز این امکان را می دهد تا از طریق روش های مختلف (استارتاپ، کارآفرینی و…) و داشتن شرایط لازم (همچون تجربه کار، مهارت در زبان و…) در کانادا سرمایه گذاری نمایند.

با وجود راه های مختلف سرمایه گذاری، برنامه کارآفرینی استانی و ثبت شرکت، از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا به شمار می رود.
سرمایه گذاری در کانادا، مستقیما امکان دریافت اقامت، ویزا و پاسپورت کانادایی را برای متقاضیان فراهم نمی کند. دریافت اقامت، پس از گذشت ۴ سال (دو سال از ویزای سرمایه گذاری و دو سال از حضور در کانادا)، برای متقاضیان امکان پذیر می شود.

سرمایه گذاری در بعضی استان های کانادا همچون نوا اسکوشیا، نیوفاندلند، انتاریو، بریتیش کلمبیا، کبک و نیوبرانزویک برای متقاضیان خارجی امکان پذیر است؛ اما در دیگر استانها، آنها را با محدودیت هایی مواجه می کند.
باید توجه شود که سرمایه گذاری از طریق خرید ملک به تنهایی منجر به دریافت اقامت کانادا نمی شود؛ بلکه متقاضیان باید در کانادا مشغول به کسب و کار معتبر باشند.

متقاضیان برای دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری نیازمند داشتن حداقل سرمایه ای بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار کانادا می باشند.

چنانچه کسب و کار شما ۲ سال دوام داشته باشد، در پایان دو سال و با ارائه گزارش می توانید درخواست اقامت دائم نمایید. در صورتی که با درخواست شما موافقت شود، از کلیه امکاناتی که یک کانادایی می تواند داشته باشد برخوردار خواهید بود. این امکانات شامل بیمه کانادا، تحصیل رایگان برای فرزندان، تحصیل در دانشگاه های کانادا با شهریه دانشجویان کانادایی و سایر امکاناتی که هر شهروند کانادا دارد می باشد.