هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در تورنتو ، هزینه زندگی در اتاوا ، هزینه زندگی در لندن انتاریو دید خوبی برای زندگی در این استان کانادا به شما می‌دهد.

انتاریو بزرگترین استان کانادا با بیش از 14.7 میلیون نفر است و یکی از گران ترین استان ها از نظر هزینه است. این تا حدی به این دلیل است که این استان از بالاترین هزینه های مسکن را در کانادا دارد، به ویژه در اطراف منطقه تورنتو بزرگ (GTA)، جایی که 48 درصد از مردم انتاریو در آن زندگی می‌کنند. خوشبختانه، نرخ پایین وام مسکن فعلی به این معنی است که صاحبان خانه در انتاریو می توانند از هزینه های بهره کمتر استفاده کنند. انتظار می رود که نرخ وام مسکن طی چند سال آینده افزایش یابد، که می تواند هزینه زندگی را برای بسیاری از مردم انتاریو افزایش دهد. با این حال، با توجه به اینکه هزینه ماهانه غذا، برق و خدمات ارتباطی خانوار در حدود میانگین 398 دلار، 104 دلار و 169 دلار است، این استان می‌تواند از طریق دیگر هزینه‌های معقول‌تر، به کاهش اجاره‌های بالای خود کمک کند.در ادامه هزینه 3 شهر تورنتو ، اتاوا و لندن در استان انتاریو را بررسی خواهیم کرد.

هزینه زندگی در تورنتو

تورنتو با داشتن بسیاری از دفاتر مرکزی کانادا و مشاغل اداری با درآمد خوب، یکی از گران ترین شهرها برای زندگی در کانادا است. و میانگین هزینه زندگی در این شهر نسبت به میانگین هزینه زندگی در استان انتاریو بیشتر است.

هزینه مسکن در تورنتو

در مورد مسکن، متوسط ​​اجاره تورنتو بیشترین هزینه زندگی شما را تشکیل می دهد. میانگین هزینه مسکن در تورنتو از هزینه زندگی در استان انتاریو بیشتر است. بسته به اندازه ملک، میانگین نرخ اجاره تورنتو به شرح زیر است :

 • 1217 دلار برای یک آپارتمان به سبک مجردی
 • 1680 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1918 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 3542 دلار برای یک خانه مناسب خانواده کوچک

یکی دیگر از هزینه های مسکن آب و برق است که شامل برق و خدمات ارتباطی می شود و معمولاً شامل اجاره نمی شود.

متوسط ​​هزینه ماهانه تورنتو حدود 104 دلار است. طبق گزارش CRTC در پایان سال 2019، خدمات مخابراتی، از جمله تلویزیون، تلفن و اینترنت در انتاریو به طور متوسط ​​169 دلار در ماه هزینه دارد.

 

نمودار زیر میانگین اجاره خانه های یک خانواده در سال 2022 را نشان می دهد.

نمودار مقایسه هزینه زندگی در تورنتو کانادا

هزینه حمل و نقل در تورنتو

زندگی در تورنتو همچنین مستلزم رفت و آمد طولانی و پرهزینه است. با سیستم حمل و نقل عمومی خوب، از جمله مترو، اتوبوس های شهری، تاکسی‌اینترنتی و اتوبوس های حومه شهر، کیفیت حمل و نقل عمومی در مقایسه با سایر شهرهای انتاریو بسیار بالا است.

هزینه حمل و نقل عمومی در تورنتو

با هزینه 143 دلار در ماه برای یک حمل و نقل عمومی، می تواند بسیار ارزان تر از مالکیت ماشین باشد. با این حال، برای کسانی که در حومه GTA زندگی می کنند، داشتن ماشین ممکن است راه عملی تری برای رفت و آمد باشد.

هزینه خودرو شخصی در تورنتو

مالکیت خودرو در انتاریو می تواند گران باشد، به طوری که حق بیمه یکی از بالاترین ها در کانادا با 125 دلار در ماه است. با احتساب هزینه بنزین، ~ 2.00 دلار در هر لیتر، با میانگین مقداری که کانادایی ها در ماه رانندگی می کنند (1384 کیلومتر)، این هزینه برای شما 280 دلار در ماه خواهد بود. طبق محاسبه‌گر هزینه‌های رانندگی CAA، هزینه سوخت ماهانه، هزینه نگهداری و هزینه بیمه یک خودرو در انتاریو 578 دلار در ماه برای زندگی در انتاریو خواهد بود.

هزینه غذا در تورنتو

وقتی صحبت از هزینه های غذا می شود ، میانگین هزینه ماهانه خرید غذا در شهر از 260 دلار برای یک خانم مجرد جوان تا 340 دلار برای یک مرد جوان متغیر است. با این حال، این کل داستان را نشان نمی دهد، به خصوص در شهری که همیشه در حال آپدیت است. هزینه ناهار می تواند به طور متوسط ​​10 دلار برای ناهار، تا 25 دلار بیشتر برای غذای بیرون بر یا یک شام ارزان قیمت باشد. در مقایسه، متوسط ​​هزینه ماهانه غذا در رستوران های انتاریو که حدود 253 دلار برای هر نفر است ، هزینه غذا در تورنتو کمی بالاتر است. در همین حال، میانگین هزینه های غذا برای هر خانوار در انتاریو 398 دلار در ماه است که شامل غذا در خانه و غذای رستوران ها می شود.

هزینه نگهداری کودکان در تورنتو

در نهایت، آخرین هزینه اصلی مراقبت از کودک است. طبق گزارش مرکز کانادایی سیاست‌های جایگزین، تورنتونی‌ها برخی از بالاترین هزینه‌های مراقبت از کودکان را در کانادا می‌پردازند که میانگین هزینه ماهانه آن عبارت است از :

 • 1866 دلار برای مراقبت از نوزاد
 • 1578 دلار برای مراقبت از کودکان نوپا
 • 1250 دلار برای پیش دبستانی

به طور کلی، اگر قصد دارید خانواده ای در تورنتو بزرگ کنید، هزینه های اضافی مراقبت از کودک، خانه بزرگتر، غذای اضافی و هزینه های متفرقه به این معنی است که نظم مالی شما مهم است.

هزینه زندگی در اتاوا

اتاوا پایتخت استان انتارو است و در هزینه زندگی در انتاریو ، اتاوا با این که پایتخت کانادا است، هزینه زندگی در اتاوا کمتر از تورنتو است. دلیل اصلی این امر هزینه کمتر مسکن است.

هزینه مسکن در اتاوا

طبق نظرسنجی بازار اجاره CMHC برای اکتبر 2021، میانگین اجاره ماهانه در اتاوا عبارتند از:

 • 1061  دلار در ماه برای یک آپارتمان به سبک مجردی
 • 1547  دلار در ماه برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1779  دلار در ماه برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 3004  دلار در ماه برای یک خانه مجزای خانواده

با توجه به اینکه نرخ اجاره بسیار کمتر از تورنتو است، می تواند منجر به صرفه جویی در هزاران دلار در سال شود. با احتساب هزینه های برق و خدمات ارتباطی، هزینه واقعی زندگی برای یک نفر در یک آپارتمان به سبک مجردی می تواند 1314 دلار در ماه باشد.

هزینه حمل و نقل در اتاوا

اگرچه اتاوا به اندازه تورنتو شبکه حمل‌ونقل عمومی گسترده‌ای ندارد، گذرنامه ماهیانه بزرگسالان 125.50 دلار در ماه به شما باز می‌گرداند. اگر رانندگی را انتخاب می کنید، که مخصوصاً اگر از حومه شهر یا گتیناو کبک بسیار ارزان تر رفت و آمد می کنید راحت تر است، می توانید انتظار هزینه های گاز و بیمه مشابه تورنتو را داشته باشید.

هزینه خورد و خوراک در اتاوا

با توجه به اینکه اتاوا شهری است کمی کمتر از تورنتو هزینه کلی زندگی دارد، می توان انتظار داشت که قیمت غذا نزدیک به میانگین انتاریو باشد. این میانگین، جایی که Stats Canada دریافت که یک خانوار متوسط ​​2-4 نفری حدود 868 دلار در ماه برای غذا، از جمله غذا خوردن در بیرون خرج می‌کنند، به این معنی است که افراد متوسط ​​​​362 دلار در ماه خرج می‌کنند.

هزینه نگهداری بچه در اتاوا

از نظر مراقبت از کودکان، هزینه های ماهانه اتاوا کمتر از تورنتو و لندن به طور متوسط ​​است

 • 998  دلار برای مراقبت از نوزاد
 • 1140  دلار برای مراقبت از کودک نوپا
 • 1018  دلار برای پیش دبستانی

این امر باعث می‌شود با توجه به اینکه هزینه‌ها بسیار کمتر از میانگین حقوق است، ماندن در خانه به عنوان والدین کمتر ضروری است. با نزدیکی اتاوا به گاتینو، که از طریق دولت کبک به مراقبت از کودکان یارانه پرداخت کرده است، افرادی که بودجه کمی دارند می توانند در گاتینو زندگی کنند و به اتاوا رفت و آمد کنند. این امر به ویژه برای خانواده هایی با چند فرزند خردسال ارزشمند است، با توجه به اینکه هزینه مراقبت از کودکان در Gatineau برای هر کودک 181 دلار است، به این معنی که ممکن است هزاران دلار در سال پس انداز کنید.

هزینه زندگی در لندن انتاریو

لندن به طور فزاینده ای به عنوان یک جایگزین مناسب برای کسانی که به دنبال صرفه جویی در هزینه هستند و همچنان در GTA کار می کنند، دیده می شود، با بیش از 650 لندنی که روزانه به تورنتو رفت و آمد می کنند.

هزینه مسکن در لندن انتاریو

از نظر اجاره، میانگین نرخ ماهانه عبارت است از :

 • 780 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 1279 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1410 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 2667 دلار برای خانه مجردی خانواده

با هزینه‌های برق و خدمات ارتباطی نسبتاً استاندارد در حدود نرخ‌های استانی، متوسط ​​هزینه برای 1 نفر در یک آپارتمان مجردی می‌تواند 1038 دلار در ماه به شما بازگرداند.

هزینه حمل و نقل در لندن انتاریو

از نظر حمل و نقل، گذرنامه ماهانه اتوبوس برای بزرگسالان متوسط ​​95 دلار در ماه هزینه دارد که بسیار ارزان تر از هزینه ماهانه تورنتو و اتاوا است. با این حال، این تا حدی به دلیل پیشنهادات سواری متنوع کمتر و اتصال کمتر در سراسر شهر است. اگر از حومه لندن یا مناطق اطراف در حال رفت و آمد هستید، داشتن ماشین بسیار ضروری است. باز هم، با توجه به نرخ های بیمه مشابه و قیمت بنزین، هزینه داشتن یک خودرو در سراسر انتاریو نسبتاً استاندارد خواهد بود.

هزینه غذا در لندن انتاریو

برای غذا، میانگین هزینه هر نفر 347 دلار در ماه برای زندگی در انتاریو است. با این حال، با توجه به هزینه های کلی پایین زندگی در شهر لندن ، ممکن است به انتهای پایین طیف متمایل شود.

در نهایت، متوسط ​​هزینه مراقبت از کودکان در لندن بین هزینه تورنتو و اتاوا است که به شرح زیر است:

 • 1265 دلار در ماه برای مراقبت از نوزاد
 • 1191دلار در ماه برای مراقبت از کودکان نوپا
 • 1075دلار در ماه برای پیش دبستانی

 

Share this post

Leave a Reply